Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc2800 Mempunyai kelajuan 28 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3876
Tue 28 Nov 2017 4:31 pm
65 Views

Advertiser details

tidy copier  (883)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE MPC3001
Tue 20 Feb 2018 3:58 pm
Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 20 Nov 2017 4:52 pm
65 Views
2 TIDY MARKET SALE COPIER MACHINE MP5001
Mon 15 Jan 2018 2:58 pm
30 Views
2 BEST ITEM MPC5501 COLOR MACHINE COPIER
Mon 29 Jan 2018 4:46 pm
15 Views
2 BEST BUY MACHINE COPIER B/W 2851
Fri 02 Feb 2018 3:26 pm
19 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:19 pm
63 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:52 pm
78 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 17 Nov 2017 11:55 am
60 Views
2 TONER FOR SALES
Thu 21 Dec 2017 1:11 pm
40 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 20 Nov 2017 1:22 pm
63 Views