Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4000 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3888
Tue 28 Nov 2017 4:45 pm
200 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 BEST RICOH MACHINE COPIER MPC 5000
Thu 11 Oct 2018 9:45 am
Views
2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MPC2800
Wed 25 Apr 2018 2:40 pm
79 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 4:59 pm
176 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY MPC 3003
Wed 17 Oct 2018 10:17 am
Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MP4002
Fri 30 Mar 2018 2:44 pm
101 Views
2 MPC2800 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:02 pm
71 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC4000
Mon 02 Apr 2018 2:31 pm
108 Views
2 BEST VALUE MACHINE PHOTOSTAT COLOR MPC5501
Tue 16 Jan 2018 12:22 pm
116 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC3300
Mon 02 Apr 2018 2:32 pm
106 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:20 pm
176 Views