Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp3350b Mempunyai kelajuan 33 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3916
Wed 29 Nov 2017 4:58 pm
131 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 MESIN FOTOSTAT MURAH MP4000
Mon 23 Apr 2018 4:27 pm
43 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 08 Nov 2017 2:54 pm
141 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Sat 25 Nov 2017 10:10 am
135 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC4500
Fri 23 Feb 2018 11:49 am
75 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC5503
Mon 23 Apr 2018 4:40 pm
51 Views
2 MPC3501 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 2:41 pm
24 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE COPIER MPC5502
Tue 23 Jan 2018 3:53 pm
120 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 20 Nov 2017 1:20 pm
147 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:45 pm
126 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:31 pm
131 Views