Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp3350b Mempunyai kelajuan 33 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3916
Wed 29 Nov 2017 4:58 pm
163 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:32 pm
145 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 20 Dec 2017 2:48 pm
177 Views
2 RICOH MACHINE COPIER B/W MP2352SP
Thu 01 Mar 2018 11:17 am
97 Views
1 DIGITAL COPIER COLOR MACHINE MPC4503
Wed 04 Apr 2018 4:30 pm
78 Views
2 MP5002 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 3:18 pm
103 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Sat 25 Nov 2017 9:57 am
166 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:40 pm
208 Views
2 TONER
Tue 05 Dec 2017 5:45 pm
217 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC2800
Mon 23 Apr 2018 4:11 pm
79 Views
2 DIGITAL COPIER B/W MACHINE MP4000B
Wed 04 Apr 2018 4:14 pm
87 Views