Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3001 Mempunyai kelajuan 30 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3922
Wed 29 Nov 2017 5:05 pm
164 Views

Advertiser details

tidy copier  (1368)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 RICOH MP5001 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:15 pm
21 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:51 pm
154 Views
2 RICOH MACHINE COPIER COLOR MPC5502
Thu 01 Mar 2018 11:05 am
66 Views
2 RICOH MP2851 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 07 May 2018 4:08 pm
13 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 30 Nov 2017 5:19 pm
165 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:46 pm
109 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MP5001
Mon 23 Apr 2018 4:30 pm
17 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 20 Nov 2017 4:36 pm
114 Views
1 MP7001 COPIER MACHINE B/W
Fri 13 Apr 2018 2:03 pm
26 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:52 pm
126 Views