Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Sale

Description

Model Mpc2800 Mempunyai kelajuan 28 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3923
Wed 29 Nov 2017 5:06 pm
45 Views

Advertiser details

tidy copier  (683)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:30 pm
50 Views
2 Mesin Fotostat B/W MP4000B Best Price Sale
Fri 12 Jan 2018 2:14 pm
15 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 20 Dec 2017 3:07 pm
19 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:35 pm
48 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 12:05 pm
47 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:33 pm
60 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 2:43 pm
50 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:31 pm
64 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:20 pm
67 Views
2 BEST BUY MP5001 MACHINE B/W PHOTOSTAT
Wed 17 Jan 2018 12:03 pm
Views