Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc2800 Mempunyai kelajuan 28 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3923
Wed 29 Nov 2017 5:06 pm
267 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 BEST SPEED MPC5502 PHOTOSTAT MACHINE COLOR
Mon 22 Jan 2018 3:50 pm
154 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC4000
Mon 26 Mar 2018 2:23 pm
144 Views
2 RICOH MP2851 MACHINE B/W COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:30 pm
64 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 11:57 am
202 Views
2 HOT ITEM MP2352SP B/W MACHINE COPIER
Fri 02 Feb 2018 3:31 pm
159 Views
2 MULTI DIGITAL MACHINE COPIER MPC4000 FOR SALE
Wed 17 Jan 2018 12:04 pm
142 Views
2 DIGITAL COPIER B/W MACHINE MP5002
Wed 04 Apr 2018 4:24 pm
109 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 4:59 pm
176 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:24 pm
194 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Sat 25 Nov 2017 9:51 am
210 Views