Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp5002SP Mempunyai kelajuan 50 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3940
Thu 30 Nov 2017 4:47 pm
187 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 RICOH MPC4502 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:21 pm
68 Views
2 MULTI MACHINE COLOR PHOTOCOPY MPC5000
Tue 06 Feb 2018 2:58 pm
130 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 05 Dec 2017 4:34 pm
155 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC5000
Mon 02 Apr 2018 2:28 pm
116 Views
2 RICOH MACHINE PHOTOCOPIER AF3025
Mon 26 Feb 2018 11:57 am
112 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 5:14 pm
178 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 5:10 pm
217 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE B/W MP5001 FOR SALE
Thu 18 Jan 2018 2:27 pm
142 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:38 pm
150 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE MPC4502
Tue 20 Feb 2018 3:52 pm
125 Views