Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc5502 Mempunyai kelajuan 55 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3954
Thu 30 Nov 2017 5:12 pm
156 Views

Advertiser details

tidy copier  (1368)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 MACHINE PHOTOSTAT MPC3001
Thu 22 Feb 2018 12:27 pm
67 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MP5001
Mon 02 Apr 2018 3:00 pm
38 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 08 Dec 2017 2:33 pm
112 Views
2 Xmas Promo Offer : iPhone x,Note 8,iPhone 8 Plus,S8 Plus
Thu 14 Dec 2017 8:45 am
113 Views
2 BEST MACHINE B/W PHOTOCOPY MP4000
Mon 29 Jan 2018 4:48 pm
77 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:54 pm
115 Views
2 HOT PRICE MPC5502 MACHINE COPIER COLOR
Tue 16 Jan 2018 12:23 pm
80 Views
2 BEST VALUE PRICE MP3351 MACHINE COPIER B/W
Tue 30 Jan 2018 2:46 pm
73 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:40 pm
158 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:21 pm
150 Views