Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3002 Mempunyai kelajuan 30 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3955
Thu 30 Nov 2017 5:15 pm
140 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 20 Nov 2017 4:26 pm
134 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC2800
Mon 23 Apr 2018 4:11 pm
41 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:11 pm
129 Views
2 RICOH MACHINE COPIER COLOR MPC5000
Thu 01 Mar 2018 11:02 am
85 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:51 pm
180 Views
2 RICOH MACHINE PHOTOCOPIER MP5001
Mon 26 Feb 2018 11:52 am
81 Views
1 PHOTOCOPIER MACHINE B/W MP4054
Wed 30 May 2018 3:58 pm
24 Views
2 MP2352SP PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:32 pm
49 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MPC3001
Fri 30 Mar 2018 2:24 pm
60 Views
2 RICOH DIGITAL MPC4502 COLOR COPIER MACHINE
Wed 17 Jan 2018 12:16 pm
103 Views