Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3002 Mempunyai kelajuan 30 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3955
Thu 30 Nov 2017 5:15 pm
217 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 Digital machine photostat mp2352sp
Mon 05 Mar 2018 4:45 pm
137 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 5:20 pm
190 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 4:54 pm
160 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 05 Dec 2017 5:39 pm
166 Views
2 MACHINE COLOR PHOTOSTAT MPC5502 BEST PRICE
Fri 12 Jan 2018 2:05 pm
172 Views
2 HOT ITEM MACHINE COPIER COLOR MPC4000
Fri 02 Feb 2018 2:59 pm
122 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE B/W MP4001
Wed 30 May 2018 4:02 pm
61 Views
2 RICOH MPC5501 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:22 pm
81 Views
2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MPC3501
Wed 25 Apr 2018 2:21 pm
69 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:38 pm
158 Views