Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc4502 Mempunyai kelajuan 45 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 4017
Mon 04 Dec 2017 4:32 pm
133 Views

Advertiser details

tidy copier  (1436)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 RICOH COLOR TONER BEST QUALITY
Tue 16 Jan 2018 12:39 pm
139 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:17 pm
171 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 22 Nov 2017 4:59 pm
159 Views
2 MP5002 COPIER MACHINE B/W
Fri 13 Apr 2018 2:02 pm
60 Views
2 RICOH MACHINE COPIER B/W MP2352SP
Thu 01 Mar 2018 11:17 am
86 Views
2 mesin fotostat color mpc4502
Fri 02 Mar 2018 11:23 am
96 Views
2 Digital machine photostat mp5001
Mon 05 Mar 2018 4:43 pm
124 Views
2 Digital machine photostat af3025
Mon 05 Mar 2018 4:35 pm
115 Views
2 RICOH MPC4502 COLOR MACHINE COPIER
Fri 12 Jan 2018 12:47 pm
241 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 28 Nov 2017 4:45 pm
163 Views