Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp2851 Mempunyai kelajuan 28 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 4026
Mon 04 Dec 2017 4:55 pm
147 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:40 pm
191 Views
1 MP4054 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 3:20 pm
65 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE MPC5502
Tue 20 Feb 2018 3:57 pm
105 Views
2 BEST PRICE MPC3300 MACHINE COPIER COLOR
Mon 29 Jan 2018 4:32 pm
112 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:51 pm
191 Views
2 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE MPC4502
Tue 27 Mar 2018 4:41 pm
91 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MP3351
Mon 02 Apr 2018 3:06 pm
84 Views
2 TONER FOR SALES
Thu 21 Dec 2017 1:11 pm
163 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP4002
Mon 26 Mar 2018 2:28 pm
71 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MPC4501
Fri 30 Mar 2018 2:30 pm
84 Views