Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp2851 Mempunyai kelajuan 28 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 4026
Mon 04 Dec 2017 4:55 pm
169 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 PHOTOCOPY MACHINE MPC5000
Mon 02 Apr 2018 2:28 pm
135 Views
2 MARKET SALE COPIER MACHINE MP4001 AT TIDY
Tue 30 Jan 2018 2:40 pm
146 Views
2 BEST SPEED MPC5502 COLOR MACHINE COPIER
Wed 24 Jan 2018 2:57 pm
175 Views
2 DIGITAL COPIER B/W MACHINE MP2352SP
Wed 04 Apr 2018 4:23 pm
84 Views
2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MPC5501
Wed 25 Apr 2018 2:33 pm
92 Views
2 RICOH MACHINE PHOTOCOPIER MP4001
Mon 26 Feb 2018 11:49 am
107 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Sat 25 Nov 2017 10:03 am
222 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 5:10 pm
235 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC5000
Fri 23 Feb 2018 11:44 am
162 Views
2 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC4000
Mon 21 May 2018 3:40 pm
72 Views