Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4000 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 4028
Mon 04 Dec 2017 4:57 pm
160 Views

Advertiser details

tidy copier  (1521)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE MPC3300
Tue 20 Feb 2018 3:56 pm
120 Views
2 BEST RICOH MACHINE COPIER MPC 5502
Thu 11 Oct 2018 10:28 am
Views
2 DIGITAL COPIER B/W MACHINE MP4002
Wed 04 Apr 2018 4:25 pm
92 Views
2 Digital machine photostat mp4001
Mon 05 Mar 2018 4:38 pm
145 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 5:02 pm
172 Views
2 HOT PRICE MACHINE COPIER B/W MP2851
Thu 08 Feb 2018 4:44 pm
160 Views
2 DIGITAL B/W MACHINE PHOTOSTAT MP4000B
Tue 30 Jan 2018 2:39 pm
139 Views
1 MESIN FOTOSTAT MURAH MP3010
Mon 23 Apr 2018 4:10 pm
83 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 20 Nov 2017 1:20 pm
195 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:31 pm
192 Views