Adverts - Taman melawati plumber dan renovation wiring 0193602794


Taman melawati plumber dan renovation wiring 0193602794

Popular Promotion

Description

0193602794 PERHIDMATAN KAMI MEMBUAT KERJA KERJA MENGECAT RUMAH DAN PEJABAT UBAHSUAI RUMAH DAN PEJABAT UBAHSUAI BILIK AIR DAN DAPUR BAIKI TANDAS DAN SINKI TERSUMBAT BAIKI ATAP BOCOR DAN BUMBUNG KERJA KERJA PAIP BOCOR TERSUMBAT PASANG TILES DAN PINTU PLASTER CEILING DAN KAMI JUGA MEMBUAT KERJA WIRING SEPERTI PASANG LAMPU KIPAS JIKA PUAN DAN TUAN BERKENAN HUBUNGI 0193602794 HARGA BOLEH DI RUNDING TERIMA KASIH KERANA MENGHUBUNGI KAMI Sent by: wafi | Visit Website  Tags: Service, plumber dan renovation

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 4037
Jalan k 1,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 53100
Tue 05 Dec 2017 9:45 am
112 Views

Advertiser details

wafi (16)
0193602794
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 Khidmat wiring / renovation
Sat 10 Feb 2018 9:32 am
61 Views
1 Ampang Jaya renovation, tukang cat dan tukang paip 0172960959
Sat 21 Oct 2017 2:33 pm
168 Views
1 Datuk keramat renovation dan plumbing 0172960959
Sat 21 Oct 2017 3:09 pm
126 Views
1 01139964496 MOHD.AZAM TUKANG BUAT TABLLETOP KERAMAT
Fri 02 Mar 2018 7:56 pm
53 Views
1 0123725697 osmqn tukang rumah dan plumbing services area shah alam
Sun 04 Feb 2018 9:24 pm
71 Views
1 0173125561 fazlee tukang paip setiawangsa
Mon 13 Nov 2017 4:43 pm
108 Views
1 012 275 2261 TUKANG CAT DAN TUKANG RUMAH TMN MINANG
Sat 25 Nov 2017 7:52 pm
151 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION CHERAS
Fri 13 Apr 2018 12:28 pm
Views
1 Datuk Keramat renovation dan plumbing 0172960959
Sat 28 Oct 2017 11:27 am
150 Views
1 Ampang Jaya renovation dan plumbing 0172960959
Sat 03 Mar 2018 10:39 pm
54 Views