Adverts - SERVICES & CALIBRATION, WEIGHT SCALE.


SERVICES & CALIBRATION, WEIGHT SCALE.

Popular Promotion

Description

Metrix Scale Resources menjalankan Perniagaan Services, Calibration dan Menjual alat-alat Timbang dengan harga yang rendah daripada market pasaran.

More details

Name Description
Website

Ad details

Ad ID : 4175
No 67-02 Jalan Setia Tropika 1/8 Taman Setia Tropika Johor Bahru,Johor, MALAYSIA - 81200
Sun 10 Dec 2017 4:14 am
211 Views

Advertiser details

Nur firdauzi (2)
+60176923085
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 Masalah Bateri iPhone..?
Thu 21 Jun 2018 4:18 pm
56 Views
1 pengeluaran kwsp 50 & 55 tahun....hubungi 016 2184666 pn anisa
Mon 12 Feb 2018 1:32 pm
206 Views
1 Service and Repair
Thu 17 May 2018 11:18 pm
111 Views
2 Tempahan Sampul Duit Raya 2018
Sun 15 Apr 2018 5:56 pm
130 Views
2 DAFTAR LESEN CIDB / MOF TERPANTAS DAN TERMURAH
Wed 29 Aug 2018 5:10 pm
40 Views
Electrical services pasir gudang area?
Wed 17 Jan 2018 9:06 pm
247 Views
1 BISNES TSHIRST
Mon 18 Dec 2017 12:54 pm
320 Views
1 URUT BERSALIN & TRADISIONAL, KURSUS URUT, SET BERPANTANG ANGGUNCUNlicious & BABYlicious, SOFA COVER
Mon 27 Nov 2017 12:37 pm
215 Views
2 Repair iPhone Area Bukit Beruntung
Thu 14 Jun 2018 7:05 pm
71 Views
2 KAWALAN SERANGGA PEROSAK
Fri 01 Jun 2018 10:42 pm
88 Views