Adverts - Tukang paip lukman taman melati


Tukang paip lukman taman melati

Popular Promotion

Description

✔Ubahsuai rumah, pejabat, dan kedai ✔ Pasang tiles dan mengecat ✔ Kerja - kerja paip ✔ Kerja - Kerja Electrikal ✔ Kerja - kerja Repair ✔ Buat tabletop dan kabinet dapur ✔ Plaster ceiling dan wiring. ✔ Grill dan Awning. ✔ Baiki atap dan tandas sumbat ✔ Buat dinding partition dan porch. ✔ Pasang kipas dan lampu ✔ Pasang shower glass ✔ cuci dan pasang tanki air ✔ Pasang pintu dan tingkap ✔ Potong pokok, dan lain sebagainya Harga boleh runding juga ada warranty selepas pembaikan. Bertanggung jawab dan berpengalaman Hubungi :en.lukman 0172110825

More details

Name Description
Website

Ad details

Ad ID : 4419
Gombak,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 68100
Thu 21 Dec 2017 11:02 pm
137 Views

Advertiser details

Lukman (2)
0172110825
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 azis tukang baiki paip singki tandas stop cock 01112275338 wangsa maju
Wed 28 Mar 2018 9:12 pm
33 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 20 Apr 2018 10:17 am
Views
2 01139964496 TUKANG BAIKI TANDAS SUMBAT TAMAN MELAWATI
Sat 10 Mar 2018 12:59 am
58 Views
2 MUSA TUKANG RUMAH CHERAS
Wed 11 Apr 2018 8:29 pm
14 Views
1 Mhd yusof renovation 0183201954
Mon 08 Jan 2018 12:52 pm
89 Views
1 ISKANDAR 0172699815 TUKANG PAIP PANDAN INDAH
Thu 19 Oct 2017 1:28 pm
153 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 3:41 pm
11 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Sun 15 Apr 2018 9:48 am
14 Views
2 azis baiki paip singki tandas stop kok rosak 01112275338 wangsa maju
Sun 04 Mar 2018 10:55 am
50 Views
1 Iskandar renovation dan plumbing  0172699815 wangsa maju
Sun 08 Apr 2018 8:38 pm
13 Views