Adverts - Tukang paip lukman taman melati


Tukang paip lukman taman melati

Popular Promotion

Description

✔Ubahsuai rumah, pejabat, dan kedai ✔ Pasang tiles dan mengecat ✔ Kerja - kerja paip ✔ Kerja - Kerja Electrikal ✔ Kerja - kerja Repair ✔ Buat tabletop dan kabinet dapur ✔ Plaster ceiling dan wiring. ✔ Grill dan Awning. ✔ Baiki atap dan tandas sumbat ✔ Buat dinding partition dan porch. ✔ Pasang kipas dan lampu ✔ Pasang shower glass ✔ cuci dan pasang tanki air ✔ Pasang pintu dan tingkap ✔ Potong pokok, dan lain sebagainya Harga boleh runding juga ada warranty selepas pembaikan. Bertanggung jawab dan berpengalaman Hubungi :en.lukman 0172110825

More details

Name Description
Website

Ad details

Ad ID : 4419
Gombak,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 68100
Thu 21 Dec 2017 11:02 pm
189 Views

Advertiser details

Lukman (2)
0172110825
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 tukang paip plumber 0176239476 azlan afik wangsa maju
Thu 07 Dec 2017 9:02 am
178 Views
2 azis tukang baiki paip sinki tandas tersumbat 01112275338 wangsa maju
Mon 16 Jul 2018 8:45 am
Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 Bandar Baru Selayang
Thu 19 Oct 2017 7:54 pm
261 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Sat 14 Apr 2018 4:55 pm
58 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION  RAWANG
Fri 20 Apr 2018 4:02 pm
42 Views
2 tukang paip plumber gombak setia 0176239476 azlan afik
Mon 09 Jul 2018 1:41 am
15 Views
1 017-354 -1042 Wangsa maju tukang paip plumber
Thu 18 Jan 2018 2:06 am
127 Views
1 Mohd wafi tukang repair rumah bumbung bocor/plumber dan wiring 0193602794 wangsa maju
Tue 05 Dec 2017 9:47 am
142 Views
1 mohd wafi tukang paip plumber renovation wiring 0193602794 wangsa maju
Wed 11 Oct 2017 4:12 pm
208 Views
2 azis tukang baiki sinki tersumbat & plumber 01112275338 wangsa maju
Fri 18 May 2018 10:56 pm
37 Views