Adverts - Tukang paip lukman taman melati


Tukang paip lukman taman melati

Popular Promotion

Description

✔Ubahsuai rumah, pejabat, dan kedai ✔ Pasang tiles dan mengecat ✔ Kerja - kerja paip ✔ Kerja - Kerja Electrikal ✔ Kerja - kerja Repair ✔ Buat tabletop dan kabinet dapur ✔ Plaster ceiling dan wiring. ✔ Grill dan Awning. ✔ Baiki atap dan tandas sumbat ✔ Buat dinding partition dan porch. ✔ Pasang kipas dan lampu ✔ Pasang shower glass ✔ cuci dan pasang tanki air ✔ Pasang pintu dan tingkap ✔ Potong pokok, dan lain sebagainya Harga boleh runding juga ada warranty selepas pembaikan. Bertanggung jawab dan berpengalaman Hubungi :en.lukman 0172110825

More details

Name Description
Website

Ad details

Ad ID : 4419
Gombak,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 68100
Thu 21 Dec 2017 11:02 pm
240 Views

Advertiser details

Lukman (2)
0172110825
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 Plumber renovation segambut
Tue 17 Apr 2018 7:32 pm
92 Views
1 Plumber services renovation sri kembangan
Mon 09 Apr 2018 9:35 pm
92 Views
1 subang bestari plumber 0123487300 aziz
Mon 08 Jan 2018 8:58 am
198 Views
1 MUSA PLUMBING&RENOVATION/ KOTA DAMANSARA
Thu 19 Jul 2018 8:10 pm
54 Views
2 tukang paip plumber 0176239476 afik wangsa maju
Fri 17 Aug 2018 11:37 pm
46 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 3:41 pm
109 Views
1 Kayangan Heights Plumber 0193722509-Airill Electrical & Plumbing Services.
Thu 11 Oct 2018 10:18 am
Views
1 plumbing dan renovation 01112275338 azis Seri Keramat Au4 Jalan Keramat Dalam
Wed 26 Sep 2018 12:29 pm
13 Views
2 Tukang paip sumbat dan pasang tiles hapiq zam 01112142099
Wed 03 Oct 2018 5:25 pm
10 Views
1 Selayang plumber dan renovation wiring 0193602794 mohd wafi
Sun 18 Mar 2018 9:53 pm
183 Views