Adverts - Tukang paip lukman taman melati


Tukang paip lukman taman melati

Promotion

Description

✔Ubahsuai rumah, pejabat, dan kedai ✔ Pasang tiles dan mengecat ✔ Kerja - kerja paip ✔ Kerja - Kerja Electrikal ✔ Kerja - kerja Repair ✔ Buat tabletop dan kabinet dapur ✔ Plaster ceiling dan wiring. ✔ Grill dan Awning. ✔ Baiki atap dan tandas sumbat ✔ Buat dinding partition dan porch. ✔ Pasang kipas dan lampu ✔ Pasang shower glass ✔ cuci dan pasang tanki air ✔ Pasang pintu dan tingkap ✔ Potong pokok, dan lain sebagainya Harga boleh runding juga ada warranty selepas pembaikan. Bertanggung jawab dan berpengalaman Hubungi :en.lukman 0172110825

More details

Name Description
Website

Ad details

Ad ID : 4419
Gombak,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 68100
Thu 21 Dec 2017 11:02 pm
37 Views

Advertiser details

Lukman (2)
0172110825
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 TAMAN SRI GOMBAK
Tue 17 Oct 2017 11:08 pm
77 Views
1 0173541042 TUKANG PAIP WANGSA MAJU
Tue 16 Jan 2018 12:28 am
11 Views
2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik taman melati
Tue 26 Dec 2017 10:54 am
22 Views
2 plumbing dan renovation wiring 0176239476 azlan wangsa maju
Mon 16 Oct 2017 10:48 pm
112 Views
2 tukang paip plumber 0176239476 azlan afik wangsa maju
Thu 21 Dec 2017 8:55 am
23 Views
1 Datuk keramat renovation dan plumbing 0172960959
Tue 24 Oct 2017 5:52 pm
85 Views
1 Datuk Keramat renovation dan plumbing 0172960959
Sat 28 Oct 2017 10:51 pm
120 Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 Taman Dagang,Ampang
Thu 19 Oct 2017 7:58 pm
81 Views
1 mohd wafi tukang paip plumber renovation wiring 0193602794 wangsa maju
Wed 11 Oct 2017 4:12 pm
88 Views
2 WANGSA MAJUPLUMBER 0173541042
Mon 15 Jan 2018 5:48 am
13 Views