Adverts - Kerjaya sebagai Mystery Shopper


Kerjaya sebagai Mystery Shopper

Popular Urgent

Description

Hi, Kami mencari "part timer" sebagai mystery shopper untuk melawat kedai/ outlet/ stesen di seluruh Malaysia termasuk di Sabah dan Sarawak. Apa yang anda perlu lakukan: 1) Pergi kedai/brand yg anda pilih. 2) Observe dan beli barang dalam kedai macam biasa. 3) Observe tempat-tempat lain di didalam kedai. 4) Isi borang soal selidik. Jawab ''Yes'', ''No'' dan Comment. * Training guide akan diberi melalui email and tele-briefing. * Kerja hanya sekali untuk satu kali projek. Tujuan Mystery Shopping adalah untuk meningkatkan mutu servis dan kualiti jualan. Payment: Sila hubungi kami utk lebih info. Job Requirements: # boleh layari Internet dan pandai menggunakan Excel # senang untuk dihubungi # bertanggungjawab dan jujur

More details

Name Description
Seller Type Representative
Website

Ad details

Ad ID : 4464
A-15-10 & A-15-12 Menara A, Prima Avenue Jalan PJU 1/39, Dataran Prima 47301 Petaling Jaya Selangor, Malaysia,Selangor, MALAYSIA - 47301
Wed 27 Dec 2017 5:34 pm
181 Views

Advertiser details

Huda (1)
0378010688
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

JAWATAN KOSONG DIPERLUKAN
Fri 26 Jan 2018 11:54 am
148 Views
1 Earn money easily for watching advertisements.
Thu 26 Apr 2018 4:09 pm
52 Views
1 JUAL TOPUP DAN BAYAR BIL UTILITI
Sun 31 Dec 2017 12:28 am
141 Views
1 HERE IS MY TESTIMONY ON HOW I GOT A RICH SUGAR MUMMY CONNECTION
Sat 23 Dec 2017 1:20 pm
134 Views
1 teknik kaya muda
Fri 27 Oct 2017 9:27 pm
225 Views
URGENT: Guru TASKA di perlukan segera di Bandar Saujana Putra
Tue 13 Mar 2018 1:51 pm
100 Views
2 Open dropship smartphone dan iphone original
Fri 20 Apr 2018 11:51 pm
44 Views
1 Jawatan Kosong Operator
Sun 12 Nov 2017 10:19 pm
182 Views
URGENT: Guru Taska (Bandar Saujana Putra, Selangor)
Thu 31 May 2018 2:31 pm
18 Views
1 Tempahan Sampul Duit Raya
Sun 20 May 2018 5:56 pm
26 Views