Adverts - Jawatan Kosong Kilang Elektronik


Jawatan Kosong Kilang Elektronik

Announcement

Description

JAWATAN KOSONG ================ Jawatan: Operator Pengeluaran Lokasi : Bkt Tengah, Prai & Bayan Lepas P.Pinang KILANG ANTARABANGSA -------------------------------------- - TIADA SIJIL BOLEH MOHON - Gaji Kasar: RM1,700++ - Ada EPF, SOCSO - Medical Claim - Elaun Kedatangan - Elaun Shift - Elaun Transport - OT Setiap Hari Kalau berminat terus hubungi kami: Tel: +6014 6366 456 WhatsApp : http://www.wasap.my/+60146366456/kerjakosong

More details

Name Description
Seller Type Agent
Website https://web.facebook.com/teamnuriman
Motto Quotes jawatan kosong, vacancy, kilang, elektronik, kerja, cari, duit, operator, pengeluaran, factory, jawatan, kerjakosong

Ad details

Ad ID : 4494
Sun 31 Dec 2017 11:47 pm
26 Views

Advertiser details

efendi (2)
0146366456
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Agen Dropship Diperlukan Tanpa Modal - Pakaian Wanita, Pakaian Muslimah, Baju, Beg, Kasut
Mon 22 Jan 2018 3:21 pm
Views
1 Telefon bimbit anda boleh menjana duit !
Tue 09 Jan 2018 2:30 pm
17 Views
2 Mudah Online
Wed 01 Nov 2017 5:31 am
83 Views
1 Kerja Urus Email (RM90-RM630/Seminggu) (Seluruh Malaysia)
Thu 12 Oct 2017 10:55 pm
109 Views
1 Repair dan servis jam tangan automatik serta quartz
Wed 17 Jan 2018 2:45 pm
12 Views
1 HERE IS MY TESTIMONY ON HOW I GOT A RICH SUGAR MUMMY CONNECTION
Sat 23 Dec 2017 1:20 pm
29 Views
1 Top Up Agent
Thu 09 Nov 2017 2:34 pm
69 Views
1 Perlu income TAMBAHAN????
Wed 08 Nov 2017 4:51 pm
72 Views
1 robot jana income
Fri 12 Jan 2018 3:57 pm
27 Views
1 JUAL TOPUP DAN BAYAR BIL UTILITI
Sun 31 Dec 2017 12:28 am
28 Views