Adverts - Jawatan Kosong Kilang Elektronik


Jawatan Kosong Kilang Elektronik

Popular Announcement

Description

JAWATAN KOSONG ================ Jawatan: Operator Pengeluaran Lokasi : Bkt Tengah, Prai & Bayan Lepas P.Pinang KILANG ANTARABANGSA -------------------------------------- - TIADA SIJIL BOLEH MOHON - Gaji Kasar: RM1,700++ - Ada EPF, SOCSO - Medical Claim - Elaun Kedatangan - Elaun Shift - Elaun Transport - OT Setiap Hari Kalau berminat terus hubungi kami: Tel: +6014 6366 456 WhatsApp : http://www.wasap.my/+60146366456/kerjakosong

More details

Name Description
Seller Type Agent
Website https://web.facebook.com/teamnuriman
Motto Quotes jawatan kosong, vacancy, kilang, elektronik, kerja, cari, duit, operator, pengeluaran, factory, jawatan, kerjakosong

Ad details

Ad ID : 4494
Sun 31 Dec 2017 11:47 pm
205 Views

Advertiser details

efendi (2)
0146366456
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Perlu income TAMBAHAN????
Wed 08 Nov 2017 4:51 pm
150 Views
Dapat duit melalui hp
Sat 13 Jan 2018 3:44 pm
92 Views
2 Open dropship smartphone dan iphone original
Fri 20 Apr 2018 11:51 pm
Views
1 Telefon bimbit boleh menjana pendapatan lumayan !
Sun 07 Jan 2018 12:30 am
81 Views
1 Top Up Agent
Thu 09 Nov 2017 2:34 pm
155 Views
1 Perunding Hartanah / Real Estate Negotiator
Mon 13 Nov 2017 12:08 pm
208 Views
1 Personal / CEO Driver (Shah Alam)
Fri 27 Oct 2017 6:28 pm
192 Views
1 EJEN Topup dan Bayar BIL
Sun 29 Oct 2017 11:06 pm
148 Views
1 Telefon bimbit anda boleh menjana duit !
Tue 09 Jan 2018 2:30 pm
83 Views
1 Aplikasi Duit Menggunakan Handphone
Tue 23 Jan 2018 11:25 pm
530 Views