Adverts - Jawatan Kosong Kilang Elektronik


Jawatan Kosong Kilang Elektronik

Popular Announcement

Description

JAWATAN KOSONG ================ Jawatan: Operator Pengeluaran Lokasi : Bkt Tengah, Prai & Bayan Lepas P.Pinang KILANG ANTARABANGSA -------------------------------------- - TIADA SIJIL BOLEH MOHON - Gaji Kasar: RM1,700++ - Ada EPF, SOCSO - Medical Claim - Elaun Kedatangan - Elaun Shift - Elaun Transport - OT Setiap Hari Kalau berminat terus hubungi kami: Tel: +6014 6366 456 WhatsApp : http://www.wasap.my/+60146366456/kerjakosong

More details

Name Description
Seller Type Agent
Website https://web.facebook.com/teamnuriman
Motto Quotes jawatan kosong, vacancy, kilang, elektronik, kerja, cari, duit, operator, pengeluaran, factory, jawatan, kerjakosong

Ad details

Ad ID : 4494
Sun 31 Dec 2017 11:47 pm
343 Views

Advertiser details

efendi (2)
0146366456
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

Part time job
Wed 02 May 2018 9:55 pm
64 Views
1 Harga Borong - Untung Hingga 90% - Produk HOT
Mon 23 Apr 2018 6:07 pm
64 Views
2 ?Pekerja Dari Rumah Diperlukan Sambilan Dan Sepenuh Masa?
Mon 18 Dec 2017 10:06 am
306 Views
Pekerja Lelaki Tempatan Diperlukan
Mon 05 Mar 2018 10:15 am
147 Views
1 Aplikasi Duit Menggunakan Handphone
Tue 23 Jan 2018 11:25 pm
663 Views
1 Sales Advisor / Property Sales Negotiator
Thu 21 Jun 2018 10:58 am
26 Views
Sales Executive
Tue 16 Jan 2018 10:28 am
150 Views
1 Jobs  part time
Mon 15 Jan 2018 8:33 am
155 Views
1 Perunding Hartanah / Real Estate Negotiator
Mon 13 Nov 2017 12:08 pm
290 Views
1 telefon bimbit anda boleh jana DUIT
Thu 16 Nov 2017 3:46 pm
298 Views