Adverts - RICOH DIGITAL MPC3300 MACHINE COLOR PHOTOCOPY


RICOH DIGITAL MPC3300 MACHINE COLOR PHOTOCOPY

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 3300 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 33 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN / PRICE =RM 2300.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR / HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** *** PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN SAHAJA*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI / PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED / PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 4682
Fri 12 Jan 2018 1:02 pm
123 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MP5001
Wed 25 Apr 2018 2:50 pm
58 Views
2 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE MPC3501
Tue 27 Mar 2018 4:39 pm
67 Views
2 mesin fotostat color mpc5502
Fri 02 Mar 2018 11:29 am
75 Views
2 AF3025 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:36 pm
50 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MPC3002
Thu 19 Apr 2018 1:30 pm
42 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 11:54 am
137 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC3300
Mon 26 Mar 2018 2:24 pm
66 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:30 pm
130 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:09 pm
171 Views
2 DIGITAL COPIER B/W MACHINE MP4000
Wed 04 Apr 2018 4:13 pm
56 Views