Adverts - SUCCESS LABEL SDN BHD SANDAKAN(1010100-D)


SUCCESS LABEL SDN BHD SANDAKAN(1010100-D)

Popular Promotion

Description

Kami adalah syarikat pinjaman kewangan yang berlesen. Kami hanya menerima golongan yang gaji melalui bank sahaja. Sekiranya anda membawa dokumen-dokumen yang lengkap untuk memudahkan proses kerja kami orang, pinjaman anda akan diluluskan dengan segera jikalau syarat-syarat anda memuaskan. Boleh email dokumen di successlabel666@gmail.com untuk mengetahui kelayakan Dokumen yang diperlukan : slip gaji terbaru - 3 bulan penyata bank terbaru - 3 bulan surat pengesahan jawatan penyata epf bil utilities terbaru email : successlabel666@gmail.com contact : 011-31508443

More details

Name Description
Seller Type Agent
Website https://www.facebook.com/trustedeasy.loanforsandakan.3
Motto Quotes PINJAM BANYAK BAYAR SIKIT

Ad details

Ad ID : 4687
BLOCK 19 , LOT 190 , GROUND FLOOR , PRIMA SQUARE , BATU 4 , JALAN UTARA , 90000 SANDAKAN SABAH,Sabah, MALAYSIA - 90000
Fri 12 Jan 2018 2:19 pm
242 Views

Advertiser details

FERNARDO ONN (1)
01131508443
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 EASY LOAN FOR HARI RAYA!!! CALL/WS 0123361885
Mon 11 Jun 2018 3:27 pm
15 Views
1 PERKHIDMATAN PINJAMAN TERBAIK KUALA LUMPUR & SELANGOR
Thu 05 Apr 2018 11:52 am
42 Views
1 PINJAMAN WANG BERLESEN JB
Fri 05 Jan 2018 1:26 pm
132 Views
2 Pinjaman Wang Berlesen
Mon 08 Jan 2018 3:54 pm
131 Views
1 PINJAMAN PERIBADI PAHANG
Mon 12 Feb 2018 2:04 pm
118 Views
1 URGENT LOAN ARE YOU IN NEED CONTACT NOW
Fri 25 May 2018 2:03 pm
15 Views
1 We pay off your debts from credit cards to Personal Debts Apply Now
Mon 16 Oct 2017 2:18 pm
205 Views
2 PINJAMAN WANG BERLESEN AREA KL N SELANGOR 016-908 9339 WHATSAPP FOR DETAIL
Wed 25 Oct 2017 10:35 am
163 Views
1 PINJAMAN 1.5% PER MONTH
Mon 16 Apr 2018 4:51 pm
50 Views
1 URGENT LOAN  OFFER AT 3%  INTEREST RATE
Thu 04 Jan 2018 1:40 pm
310 Views