Adverts - best quality machine copier b/w mp2851


best quality machine copier b/w mp2851

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MP 2851 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 28 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN / PRICE =RM 2400.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** *** PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN SAHAJA*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI / PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com # PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! * DEALERS WANTED / PENGEDAR DIPERLUKAN !!!! * CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA * MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK * TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA * KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA * HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 4691
Fri 12 Jan 2018 2:17 pm
69 Views

Advertiser details

tidy copier  (1290)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 MP3351 MACHINE PHOTOSTAT B/W
Wed 21 Feb 2018 2:26 pm
44 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC5502
Mon 23 Apr 2018 4:36 pm
Views
1 RICOH MP3010 MACHINE B/W COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:53 pm
Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:37 pm
105 Views
1 DIGITAL COPIER B/W MACHINE MP2510
Wed 04 Apr 2018 4:27 pm
17 Views
1 MP6001 COPIER MACHINE B/W
Fri 13 Apr 2018 1:53 pm
14 Views
2 RICOH DIGITAL MPC4502 COLOR COPIER MACHINE
Wed 17 Jan 2018 12:16 pm
66 Views
2 MPC4503 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:26 pm
Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 30 Nov 2017 5:16 pm
132 Views
2 DIGITAL MACHINE B/W PHOTOCOPY MP5001 SALE MARKET
Tue 16 Jan 2018 12:36 pm
79 Views