Adverts - plumbing dan renovation 01112275338 azis taman melawati


plumbing dan renovation 01112275338 azis taman melawati

Popular

Description

PERHIDMATAN KAMI… MEMBUAT KERJA KERJA UBAHSUAI RUMAH DAN MENGECAT RUMAH UBAHSUAI BILIK AIR DAN DAPUR MEMBUAT PAGAR DAN TEMBOK BAIKI TANDAS DAN SINKI TERSUMBAT BOCOR MEMBUAT KERJA KERJA PAIP BOCOR DAN TERSUMBAT CUCI TANGKI AIR REPAIR TANGKI AIR TUKAR PASANG TANGKI AIR TUKAR PASANG PINTU TUKAR TOMBOL KUNCI MEMBAIKI ATAP BOCOR DAN BUMBUNG BOCOR RABUNG BOCOR PASANG TILES DAN PLASTER CEILING DAN KAMI JUGA MEMBUAT KERJA WIRING SEPERTI LAMPU KIPAS JIKA PUAN DAN TUAN BERKENAN BOLEH HUBUNGI KAMI UNTUK BINCANG PASAL SEBUT HARGA HUBUNGI... ATAU WHATSAPP 0111-2275-338 AZIS HARGA BOLEH DI RUNDING… TERIMA KASIH KERANA MENGHUBUNGI KAMI…

More details

Name Description
Seller Type Others
Website

Ad details

Ad ID : 4709
taman melawati,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 53100
Sat 13 Jan 2018 10:42 pm
220 Views

Advertiser details

azis (95)
01112275338
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 Tukang perbaiki bumbung dan atap bocor mhmdhapiq 01112142099
Thu 04 Oct 2018 5:51 pm
18 Views
1 plumbing dan renovation 01112275338 azis taman megan setapak
Mon 10 Sep 2018 8:55 pm
21 Views
1 Tukang cat rumah Datuk Keramat 0172960959
Wed 28 Feb 2018 5:23 pm
144 Views
2 azis plumbing dan renovation 01112275338 lembah keramat
Sat 14 Jul 2018 10:37 am
57 Views
2 01139964496 MOHD.AZAM TUKANG CAT RUMAH KERAMAT
Fri 02 Mar 2018 7:48 pm
142 Views
1 tukang cat rumah dan plumber 01112275338 azis Taman Wangsa Jaya Kuala Lumpur Wilayah Persekutuan
Tue 09 Oct 2018 10:13 pm
Views
2 House Renovation
Thu 26 Oct 2017 2:42 pm
301 Views
2 Renovation dan plumbing service hapiq zam 01112142099
Wed 03 Oct 2018 1:13 pm
13 Views
1 plumbing dan renovation 01112275338 azis putra villa condominium
Fri 14 Sep 2018 8:09 am
27 Views
1 azis tukang paip plumber 01112275338 taman melawati
Sun 22 Apr 2018 1:19 pm
239 Views