Adverts - JAWATAN KOSONG


JAWATAN KOSONG

Popular Urgent

Description

Jawatan Kosong : Lokasi di Pengkalan Raja, Pekan Nenas, Pontian johor Gaji Permulaan : Cleaner/Pembantu rumah perempuan – RM1100 Pekerja Potong Rumput – RM1200-RM1300 @ borong RM0.08/meter persegi Driver Lori Kecil – RM1300 Penyelenggara Bangunan – Rm1300-RM1500 Jurukimpal – Gaji RM1250 Tukang Jahit Lelaki – Gaji RM1200 Pekerja Part Time Lelaki – Gaji RM4.50 – RM7.50/Jam INSENTIF -Perlindungan Socso - EPF - Kenaikan Gaji Berdasarkan Kerajinan Dan Komitmen - Bonus Tahunan - Snek & Minuman Percuma Di Waktu Kerja Untuk Maklumat Lanjut, Hubungi kami di Talian 019-7556323 / 019-7588323

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 4728
NO.16, BATU 30, PENGKALAN RAJA 81500 PEKAN NANAS, PONTIAN, JOHOR. ,Johor, MALAYSIA - 81500
Mon 15 Jan 2018 12:19 pm
193 Views

Advertiser details

YASNON KANOPI (2)
0197556323
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

Klik Iklan Jana Pendapatan
Sun 08 Jul 2018 3:10 pm
43 Views
1 Aplikasi Duit Menggunakan Handphone
Tue 23 Jan 2018 11:25 pm
693 Views
1 Kerja Urus Email (RM90-RM630/Seminggu) (Seluruh Malaysia)
Thu 12 Oct 2017 10:55 pm
260 Views
1 GDE3M - GRAN BERSYARAT UNTUK PEMBATALAN HUTANG
Sun 12 Nov 2017 4:43 pm
310 Views
1 Sales Advisor / Property Sales Negotiator
Thu 21 Jun 2018 10:58 am
45 Views
1 BECOME A GIGOLO TODAY
Sat 23 Dec 2017 12:05 pm
177 Views
1 JAWATAN KOSONG
Mon 15 Jan 2018 12:19 pm
194 Views
1 Jawatan Kosong Kilang Elektronik
Sun 31 Dec 2017 11:47 pm
390 Views
1 Kejap kejap MASYUKK.. bahagianya
Sat 06 Jan 2018 11:55 am
170 Views
Part time/full time
Mon 30 Apr 2018 7:07 pm
69 Views