Adverts - multi digital machine photocopier color mpc5000


multi digital machine photocopier color mpc5000

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 5000 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 50 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 2600.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT: CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 4840
Thu 18 Jan 2018 2:11 pm
123 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 DIGITAL MACHINE COPIER MP3351
Wed 28 Feb 2018 11:24 am
114 Views
1 MP5054 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 3:21 pm
86 Views
2 RICOH MACHINE COPIER COLOR MPC3300
Thu 01 Mar 2018 11:04 am
112 Views
2 DIGITAL COPIER B/W MACHINE AF3030
Wed 04 Apr 2018 4:29 pm
88 Views
2 BEST SPEED MPC5502 MACHINE PHOTOCOPY COLOR
Thu 25 Jan 2018 2:03 pm
176 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY MPC5502
Tue 27 Feb 2018 11:03 am
99 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE MPC3001
Tue 20 Feb 2018 3:58 pm
110 Views
2 RICOH MPC2800 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:29 pm
58 Views
2 MPC3503 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:24 pm
64 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:47 pm
168 Views