Adverts - Part Time Mystery Shopper


Part Time Mystery Shopper

Announcement

Description

Kami ingin memaklumkan bahawa syarikat kami (Cardas Research) sedang mengadakan survey di sekitar kawasan Lembah Klang (Selangor, Putrajaya & Kuala Lumpur), Negeri Sembilan, Johor Bahru, Melaka, Perak, Penang, Sabah, Terengganu, Pahang, Kelantan, Kedah dan Sarawak. Survey ini mesti dijalankan sama ada hari biasa atau hujung minggu pada waktu yang telah ditetapkan mengikut senario yang diberi. Jika anda berminat boleh isi maklumat di bawah dan email kepada farah@crcg.com.my , soleha@crcg.com.my dan nuralia@crcg.com.my . Nama: Umur: Jantina: Pekerjaan: Industri: Alamat Email: No telefon: Lokasi: Untuk maklumat lanjut sila layari www.crcg.com.my atau boleh hubungi 03-78010688(soleha)

More details

Name Description
Website www.crcg.com.my

Ad details

Ad ID : 4907
A-15-10 & A-15-12, Menara A, Prima Avenue, Jalan 1/39, Dataran Prima, 47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 47301
Mon 22 Jan 2018 12:21 pm
24 Views

Advertiser details

Cardas Research and Consulting (1)
03 - 7801 0688
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Kejap kejap MASYUKK.. bahagianya
Sat 06 Jan 2018 11:55 am
37 Views
1 Buat Duit Dari Handphone
Wed 24 Jan 2018 11:28 pm
34 Views
Buat duit mudah
Sat 10 Feb 2018 1:08 pm
29 Views
1 Marketing & Market Development Executive
Wed 27 Dec 2017 3:59 pm
34 Views
Dapat duit melalui hp
Sat 13 Jan 2018 3:44 pm
28 Views
Pekerja part time diperlukan
Mon 29 Jan 2018 7:45 am
32 Views
1 BECOME A GIGOLO TODAY
Sat 23 Dec 2017 12:09 pm
57 Views
1 KERJA PART TIME
Thu 02 Nov 2017 10:50 am
103 Views
1 buat duit di rumah
Thu 25 Jan 2018 10:38 pm
32 Views
1 Jobs  part time
Mon 15 Jan 2018 8:33 am
29 Views