Adverts - WANGSA MAJU TUKANG PAIP PLUMBER 017-354-1042


WANGSA MAJU TUKANG PAIP PLUMBER 017-354-1042

Popular Promotion

More details

Name Description
Seller Type Others
Website

Ad details

Ad ID : 4930
SALAM,,,KAMI MENYEDIAKAN PERKHIDMATAN KERJA-KERJA SEPERTI BERIKUT,. MENGECAT, MEMBAIKI TANDAS SUMBAT, SINGKI SUMBAT, MANHOLE SUMBAT, MEMBAIKI BILIK AIR BOCOR/LINKING BUMBUNG BOCOR,MEMASANG SEGALA JENIS PAIP ,PASANG TANGKI,PASANG PINTU PASANG TILES PASANG OWNING KERJA KERJA WIRING GRIL BUAT TABLETOP,PASANG CILING CAPOR,MENGEMAS RUMAH/CUCI RUMAH,POTONG POKOK DAN UBAH SUAI RUMAH ,DAPUR ,DAN BUAT POCS SILA HUBUNGI TELPON /WHATTSAPP 0173541042 ATAU 01112820021 NAZWAN ,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 34200
Tue 23 Jan 2018 1:11 am
130 Views

Advertiser details

Ain natasya (59)
017-354-1042
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 tukang rumah plumber 0176239476 azlan afik setiawangsa
Sun 12 Nov 2017 1:07 pm
247 Views
1 plumbing dan renovation  01112275338 azis keramat
Sat 13 Jan 2018 10:43 pm
145 Views
1 plumbing dan renovation bdr baru selayang
Mon 29 Jan 2018 8:58 pm
165 Views
2 plumbing dan renovation lembah keramat 01112275338 azis
Tue 10 Jul 2018 11:12 pm
36 Views
2 plumbing dan renovation 0176239476 azlan afik wangsa maju
Sat 25 Aug 2018 10:38 pm
27 Views
Plumber services renovation bandar baru sentul
Thu 03 May 2018 7:34 pm
62 Views
1 plumbing dan renovation 0176239476 azlan bukit wangsamas
Tue 11 Sep 2018 8:41 pm
Views
2 azis tukang cat rumah 01112275338 lembah keramat
Tue 31 Jul 2018 3:23 pm
40 Views
2 azis tukang paip plumber 01112275338 area wangsa maju
Sat 11 Aug 2018 9:29 pm
20 Views
1 plumbing dan renovation 0176239476 azlan afik wangsa maju
Thu 20 Sep 2018 8:42 am
Views