Adverts - Perunding kewangan


Perunding kewangan

Popular Announcement

Description

KAMI MEMERLUKAN SERAMAI 30 CALON UNTUK MENGISI KEKOSONGAN JAWATAN PERUNDING KEWANGAN, BAGI MEMPROMOSIKAN PLAN KEWANGAN BARU YANG AKAN DILANCARKAN BULAN FEBUARI 2018 NANTI. SEGALA LATIHAN DAN KEMUDAHAN MEMPROMOSIKAN PLAN KEWANGAN DISEDIAKAN OLEH PIHAK KAMI. CIRI CIRI CALON YANG KAMI PERLUKAN, MINIMA SPM KEATAS ELAUN KHAS RM1500.00, JIKA ADA DIPLOMA ATAU IJAZAH ELAUN KHAS DISEDIAKAN SEBANYAK RM3000.00 DAN JIKA CALON PERNAH LULUS PCE CEILI DAN TBE, ELAUNKHAS DISEDIAKAN RM8000.00 DAN JIKA ANDA PERNAH MEMENGANG JAWATAN TERTINGGI DALAM BIDANG PEMASARAN SEPERTI UNIT MANANGER ATAU PENGURUS GROUP JUALAN ELAUN KHAS SEHINGGA RM12,000.00. JIKA ANDA BERMINAT UNTUK MENGISI KEKOSONGAN JAWATAN, ANDA BOLEH EMAIL RESUME ANDA KE 9CLUBAGENCY@GMAIL.COM ATAU HUBUNGI EN. AMRI DITALIAN 018-9165949 UNTUK TEMUJANJI TEMUDUGA.

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5044
9 club agency, no.1000c. Tingkat 2, Jalan tok hakim, Kota Bharu ,Kelantan, MALAYSIA - 15000
Fri 26 Jan 2018 9:52 am
111 Views

Advertiser details

Amri Shamsul  (1)
0189165949
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Immediate Vacancy
Mon 05 Mar 2018 1:04 pm
92 Views
1 Unit Agency
Sun 18 Feb 2018 6:38 am
129 Views
1 Jana pendapatan dengan simkad toneexcel
Sat 16 Dec 2017 1:08 pm
172 Views
Euro money affilliate
Mon 07 May 2018 1:12 am
21 Views
1 PAID ADVERTISING VIEWING SYSTEM
Wed 02 May 2018 5:49 pm
27 Views
1 DELIVERY RIDER
Tue 07 Nov 2017 4:20 pm
187 Views
1 Data entry job online
Sun 24 Dec 2017 8:28 pm
137 Views
1 KETAHUI KERJA SAMBILAN PALING SENANG
Sun 22 Oct 2017 10:58 pm
246 Views
1 Perunding Hartanah / Real Estate Negotiator
Mon 13 Nov 2017 12:08 pm
242 Views
Anda Cari Tukang Masak?
Fri 19 Jan 2018 9:15 am
77 Views