Adverts - Perunding kewangan


Perunding kewangan

Popular Announcement

Description

KAMI MEMERLUKAN SERAMAI 30 CALON UNTUK MENGISI KEKOSONGAN JAWATAN PERUNDING KEWANGAN, BAGI MEMPROMOSIKAN PLAN KEWANGAN BARU YANG AKAN DILANCARKAN BULAN FEBUARI 2018 NANTI. SEGALA LATIHAN DAN KEMUDAHAN MEMPROMOSIKAN PLAN KEWANGAN DISEDIAKAN OLEH PIHAK KAMI. CIRI CIRI CALON YANG KAMI PERLUKAN, MINIMA SPM KEATAS ELAUN KHAS RM1500.00, JIKA ADA DIPLOMA ATAU IJAZAH ELAUN KHAS DISEDIAKAN SEBANYAK RM3000.00 DAN JIKA CALON PERNAH LULUS PCE CEILI DAN TBE, ELAUNKHAS DISEDIAKAN RM8000.00 DAN JIKA ANDA PERNAH MEMENGANG JAWATAN TERTINGGI DALAM BIDANG PEMASARAN SEPERTI UNIT MANANGER ATAU PENGURUS GROUP JUALAN ELAUN KHAS SEHINGGA RM12,000.00. JIKA ANDA BERMINAT UNTUK MENGISI KEKOSONGAN JAWATAN, ANDA BOLEH EMAIL RESUME ANDA KE 9CLUBAGENCY@GMAIL.COM ATAU HUBUNGI EN. AMRI DITALIAN 018-9165949 UNTUK TEMUJANJI TEMUDUGA.

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5044
9 club agency, no.1000c. Tingkat 2, Jalan tok hakim, Kota Bharu ,Kelantan, MALAYSIA - 15000
Fri 26 Jan 2018 9:52 am
151 Views

Advertiser details

Amri Shamsul  (1)
0189165949
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

JAWATAN KOSONG
Fri 06 Apr 2018 8:12 am
113 Views
Klik Iklan Jana Pendapatan
Sun 08 Jul 2018 3:10 pm
43 Views
1 Kerja Urus Email (RM90-RM630/Seminggu) (Seluruh Malaysia)
Tue 10 Oct 2017 10:09 pm
318 Views
1 Jana pendapatan dengan simkad toneexcel
Sat 16 Dec 2017 1:08 pm
243 Views
1 Agen diperlukan
Tue 10 Apr 2018 9:59 pm
89 Views
1 ✆+91-9828235996 ۩۩۩ Muslim vashikaran specialist
Wed 09 May 2018 1:08 pm
147 Views
1 Financial Advisor
Tue 02 Jan 2018 2:28 pm
186 Views
1 agen tupperware
Wed 14 Feb 2018 8:08 pm
165 Views
2 KERJA SAMBILAN DI RUMAH
Sat 10 Feb 2018 10:13 am
192 Views
1 Renovation area wangsa maju keramat au
Mon 08 Jan 2018 12:48 pm
194 Views