Adverts - Perunding kewangan


Perunding kewangan

Popular Announcement

Description

KAMI MEMERLUKAN SERAMAI 30 CALON UNTUK MENGISI KEKOSONGAN JAWATAN PERUNDING KEWANGAN, BAGI MEMPROMOSIKAN PLAN KEWANGAN BARU YANG AKAN DILANCARKAN BULAN FEBUARI 2018 NANTI. SEGALA LATIHAN DAN KEMUDAHAN MEMPROMOSIKAN PLAN KEWANGAN DISEDIAKAN OLEH PIHAK KAMI. CIRI CIRI CALON YANG KAMI PERLUKAN, MINIMA SPM KEATAS ELAUN KHAS RM1500.00, JIKA ADA DIPLOMA ATAU IJAZAH ELAUN KHAS DISEDIAKAN SEBANYAK RM3000.00 DAN JIKA CALON PERNAH LULUS PCE CEILI DAN TBE, ELAUNKHAS DISEDIAKAN RM8000.00 DAN JIKA ANDA PERNAH MEMENGANG JAWATAN TERTINGGI DALAM BIDANG PEMASARAN SEPERTI UNIT MANANGER ATAU PENGURUS GROUP JUALAN ELAUN KHAS SEHINGGA RM12,000.00. JIKA ANDA BERMINAT UNTUK MENGISI KEKOSONGAN JAWATAN, ANDA BOLEH EMAIL RESUME ANDA KE 9CLUBAGENCY@GMAIL.COM ATAU HUBUNGI EN. AMRI DITALIAN 018-9165949 UNTUK TEMUJANJI TEMUDUGA.

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5044
9 club agency, no.1000c. Tingkat 2, Jalan tok hakim, Kota Bharu ,Kelantan, MALAYSIA - 15000
Fri 26 Jan 2018 9:52 am
187 Views

Advertiser details

Amri Shamsul  (1)
0189165949
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 Telefon bimbit anda boleh jana duit!
Sun 07 Jan 2018 3:50 pm
166 Views
1 Agen diperlukan
Tue 10 Apr 2018 9:59 pm
128 Views
1 HERE IS MY TESTIMONY ON HOW I GOT A RICH SUGAR MUMMY CONNECTION
Sat 23 Dec 2017 1:20 pm
195 Views
1 DATA ENTRY ONLINE PART TIME/FULL TIME JOB
Wed 27 Dec 2017 8:30 am
252 Views
1 buat duit di rumah
Thu 25 Jan 2018 10:38 pm
225 Views
1 INGIN BEKERJA DI SINGAPURA?
Tue 19 Dec 2017 3:21 pm
236 Views
Senior Sales Executive
Thu 30 Aug 2018 12:17 pm
30 Views
1 jutawan apss
Thu 19 Apr 2018 2:59 pm
120 Views
Penebar Roti Canai Diperlukan
Tue 10 Jul 2018 4:53 pm
59 Views
1 How i get a sugar mummy in kuala lumpur Malaysia
Sat 13 Oct 2018 3:09 pm
Views