Adverts - Pekerja part time diperlukan


Pekerja part time diperlukan

Urgent

Description

Memerlukan Pekerja Part time!!! 1) lelaki dan perempuan berumur 21-30 tahun 2) sihat tubuh badan 3) Mempunyai kemahiran komputer diutamakan 4) Waktu bekerja bermula jam 8-11 malam 5) Lokasi bekerja di Petaling Jaya. Skop Kerja: -Menaip maklumat yang diberikan ke dalam microsoft word. -Printing dokumen dan filing. -Menyimpan dan menyusun barangan ke dalam bilik simpanan. Hubungi -0124559689

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5092
a-2-29 jalan pjs 8/9 selangor,Selangor, MALAYSIA - 46150
Mon 29 Jan 2018 7:45 am
31 Views

Advertiser details

MOHD FUAD (1)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Aplikasi Duit Menggunakan Handphone
Tue 23 Jan 2018 11:25 pm
393 Views
Part Time Mystery Shopper
Mon 22 Jan 2018 12:21 pm
24 Views
1 KERJA PART TIME
Thu 02 Nov 2017 10:50 am
103 Views
1 Part Time Mystery Shopper
Wed 27 Dec 2017 5:58 pm
48 Views
1 JOM JANA DUIT DENGAN MUDAH
Mon 16 Oct 2017 5:45 pm
110 Views
JAWATAN KOSONG DIPERLUKAN
Fri 26 Jan 2018 11:54 am
32 Views
JAWATAN KOSONG
Wed 17 Jan 2018 2:41 pm
36 Views
1 Perlu income TAMBAHAN????
Wed 08 Nov 2017 4:51 pm
95 Views
1 Kerja Urus Email (RM90-RM630/Seminggu) (Seluruh Malaysia)
Thu 12 Oct 2017 10:55 pm
130 Views
1 EJEN Topup dan Bayar BIL
Sun 29 Oct 2017 11:06 pm
104 Views