Adverts - Pekerja part time diperlukan


Pekerja part time diperlukan

Popular Urgent

Description

Memerlukan Pekerja Part time!!! 1) lelaki dan perempuan berumur 21-30 tahun 2) sihat tubuh badan 3) Mempunyai kemahiran komputer diutamakan 4) Waktu bekerja bermula jam 8-11 malam 5) Lokasi bekerja di Petaling Jaya. Skop Kerja: -Menaip maklumat yang diberikan ke dalam microsoft word. -Printing dokumen dan filing. -Menyimpan dan menyusun barangan ke dalam bilik simpanan. Hubungi -0124559689

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5092
a-2-29 jalan pjs 8/9 selangor,Selangor, MALAYSIA - 46150
Mon 29 Jan 2018 7:45 am
177 Views

Advertiser details

MOHD FUAD (1)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 BECOME A GIGOLO TODAY
Sat 23 Dec 2017 12:05 pm
177 Views
Kerja Jawab Survey Part Time
Mon 30 Jul 2018 5:34 am
22 Views
1 Kerja Urus Email (RM90-RM630/Seminggu) (Seluruh Malaysia)
Thu 12 Oct 2017 10:55 pm
261 Views
EARN EXTRA INCOME OPPORTUNITY FROM HOME
Mon 26 Feb 2018 9:34 pm
136 Views
2 KERJA SAMBILAN DI RUMAH
Sat 10 Feb 2018 10:13 am
192 Views
1 BECOME A GIGOLO TODAY
Sat 23 Dec 2017 12:09 pm
201 Views
1 Jawatan Kosong Kilang Elektronik - Penang
Sat 28 Jul 2018 3:04 am
14 Views
1 Home Based - Email Data Entry & Web Promoter
Mon 04 Dec 2017 6:35 pm
191 Views
Part time job
Wed 02 May 2018 9:55 pm
84 Views
1 JOM JANA DUIT DENGAN MUDAH
Mon 16 Oct 2017 5:45 pm
218 Views