Adverts - Pekerja part time diperlukan


Pekerja part time diperlukan

Popular Urgent

Description

Memerlukan Pekerja Part time!!! 1) lelaki dan perempuan berumur 21-30 tahun 2) sihat tubuh badan 3) Mempunyai kemahiran komputer diutamakan 4) Waktu bekerja bermula jam 8-11 malam 5) Lokasi bekerja di Petaling Jaya. Skop Kerja: -Menaip maklumat yang diberikan ke dalam microsoft word. -Printing dokumen dan filing. -Menyimpan dan menyusun barangan ke dalam bilik simpanan. Hubungi -0124559689

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5092
a-2-29 jalan pjs 8/9 selangor,Selangor, MALAYSIA - 46150
Mon 29 Jan 2018 7:45 am
124 Views

Advertiser details

MOHD FUAD (1)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Home Based - Email Data Entry & Web Promoter
Mon 04 Dec 2017 6:35 pm
151 Views
1 OPEN NOW !! PART TIME JOB RM200-RM3000 (01163251199)
Sat 19 May 2018 6:30 pm
Views
2 ?Pekerja Dari Rumah Diperlukan Sambilan Dan Sepenuh Masa?
Mon 18 Dec 2017 10:06 am
253 Views
2 Open dropship smartphone dan iphone original
Fri 20 Apr 2018 11:51 pm
28 Views
1 EJEN Topup dan Bayar BIL
Sun 29 Oct 2017 11:06 pm
173 Views
1 Kerja Kosong
Wed 06 Dec 2017 12:52 am
184 Views
JAWATAN KOSONG DIPERLUKAN
Fri 26 Jan 2018 11:54 am
133 Views
1 Aplikasi Duit Menggunakan Handphone
Tue 23 Jan 2018 11:25 pm
585 Views
Dapat duit melalui hp
Sat 13 Jan 2018 3:44 pm
116 Views
1 buat duit di rumah
Thu 25 Jan 2018 10:38 pm
139 Views