Adverts - MPC5000 COPIER COLOR MACHINE BEST VALUE PRICE


MPC5000 COPIER COLOR MACHINE BEST VALUE PRICE

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 5000 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 50 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 2600.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT: CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5294
Thu 08 Feb 2018 4:43 pm
181 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 MESIN FOTOSTAT MPC4501A MACHINE COLOR PHOTOCOPIER
Tue 16 Jan 2018 12:28 pm
151 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:42 pm
186 Views
2 BEST RICOH MACHINE COPIER MPC 4501
Thu 11 Oct 2018 10:05 am
Views
2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MPC4000
Wed 25 Apr 2018 2:19 pm
84 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC3501
Mon 23 Apr 2018 4:19 pm
97 Views
2 TONER FOR SALES
Wed 13 Dec 2017 2:44 pm
226 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC4501
Mon 02 Apr 2018 2:26 pm
97 Views
1 PHOTOCOPIER MACHINE B/W MP6001
Wed 30 May 2018 3:54 pm
63 Views
2 MACHINE PHOTOSTAT MPC5502
Thu 22 Feb 2018 12:46 pm
124 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 17 Nov 2017 12:05 pm
218 Views