Adverts - DIGITAL MPC4000 COPIER COLOR MACHINE


DIGITAL MPC4000 COPIER COLOR MACHINE

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 4000 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 40 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 2400.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5296
Thu 08 Feb 2018 4:46 pm
186 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP4002
Mon 21 May 2018 3:28 pm
70 Views
1 MPC3003 COPIER MACHINE COLOR
Fri 13 Apr 2018 1:38 pm
101 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 2:59 pm
185 Views
2 DIGITAL MACHINE COPIER MPC3501
Wed 28 Feb 2018 11:31 am
161 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE AF3025
Tue 20 Feb 2018 4:12 pm
120 Views
2 MACHINE COPIER COLOR MPC2800 BEST PRICE
Wed 24 Jan 2018 2:40 pm
155 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE COLOR MPC5501
Wed 30 May 2018 3:45 pm
94 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:34 pm
197 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 20 Dec 2017 3:07 pm
166 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 30 Nov 2017 5:15 pm
243 Views