Adverts - MACHINE COLOR PHOTOCOPIER MPC3300 FOR SALE


MACHINE COLOR PHOTOCOPIER MPC3300 FOR SALE

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 3300 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 33 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN / PRICE =RM 2300.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR / HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** *** PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN SAHAJA*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED / PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5297
Thu 08 Feb 2018 4:47 pm
156 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE AF3025
Wed 25 Apr 2018 2:57 pm
93 Views
1 PHOTOCOPIER MACHINE B/W MP 2550
Wed 03 Oct 2018 11:02 am
Views
2 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE MPC2800
Tue 27 Mar 2018 4:32 pm
103 Views
2 MPC3501 COPIER MACHINE COLOR
Fri 13 Apr 2018 1:27 pm
92 Views
2 RICOH MPC3503 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:24 pm
93 Views
2 RICOH MPC5503 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:08 pm
77 Views
2 RICOH MP5002 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 07 May 2018 4:14 pm
102 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:36 pm
186 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 3:33 pm
189 Views
2 TONER COLOR COMPACT
Mon 04 Jun 2018 3:22 pm
107 Views