Adverts - Pauzan specealis paiping


Pauzan specealis paiping

Popular Promotion

Description

Perkhidmatannya kami. Specealis paiping. Tukang rumah dan cat rumah. Baiki bumbung dab atap bocor. Pasang tales dan buat tabletup. Tandas dan zinky tersumbat. Plaster siling kapor. Tukar dan pasang, pintu dan freim pintu. Buat tembok batu..dll. Wearing. SILA HUBUNGI : PAUZAN. TELPON. : 0183238397. WATSAPP. : 0182252132. Tanpa cash transport.

More details

Name Description
Website
Motto Quotes Pauzan specealis paiping

Ad details

Ad ID : 5314
Batu 9 cheras,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 53100
Sun 11 Feb 2018 5:25 pm
179 Views

Advertiser details

Mohd  (3)
0183238397
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 20 Apr 2018 6:10 pm
94 Views
1 tukang paip plumber 01112275338 azis apartment sri tioman 1
Sun 09 Sep 2018 8:53 am
20 Views
1 plumber damansara perdana 0123487300 aziz
Mon 08 Jan 2018 8:53 am
149 Views
1 Ukay perdana tukang paip plumber dan renovation wiring 0193602794 mohd wafi
Sun 02 Sep 2018 8:58 pm
21 Views
2 Tukang perbaiki atap bocor dan paip sumbat hapiq zam 01112142099
Sun 23 Sep 2018 12:24 am
18 Views
1 bangi renovation and plumbing services osman 0123725697
Sun 04 Feb 2018 9:24 pm
389 Views
2 azis tukang tukar pasang water pump 01112275338 wangsa maju
Mon 06 Aug 2018 8:18 pm
29 Views
2 MUSA TUKANG RUMAH CHERAS
Wed 11 Apr 2018 8:29 pm
113 Views
1 Serendah plumber dan renovation wiring 0193602794 mohd wafi
Tue 11 Sep 2018 6:45 pm
11 Views
1 0123725697 osman tukang paip (plumbing services) kepong
Wed 04 Apr 2018 8:26 am
98 Views