Adverts - Pauzan specealis paiping


Pauzan specealis paiping

Popular Promotion

Description

Perkhidmatannya kami. Specealis paiping. Tukang rumah dan cat rumah. Baiki bumbung dab atap bocor. Pasang tales dan buat tabletup. Tandas dan zinky tersumbat. Plaster siling kapor. Tukar dan pasang, pintu dan freim pintu. Buat tembok batu..dll. Wearing. SILA HUBUNGI : PAUZAN. TELPON. : 0183238397. WATSAPP. : 0182252132. Tanpa cash transport.

More details

Name Description
Website
Motto Quotes Pauzan specealis paiping

Ad details

Ad ID : 5314
Batu 9 cheras,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 53100
Sun 11 Feb 2018 5:25 pm
129 Views

Advertiser details

Mohd  (3)
0183238397
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 tukang paip plumber gombak setia 0176239476 azlan afik
Mon 09 Jul 2018 1:41 am
25 Views
2 tukang paip plumber 0176239476 lembah keramat
Thu 28 Jun 2018 12:43 am
25 Views
1 Plumber renovation cheras
Sun 25 Mar 2018 5:54 pm
101 Views
1 Datuk Keramat renovation dan plumbing 0172960959
Sat 28 Oct 2017 10:51 pm
244 Views
1 azis plumbing dan renovation 01112275338 taman ibu kota setapak
Sun 22 Apr 2018 1:22 pm
67 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 20 Apr 2018 10:17 am
49 Views
2 MUSA TUKANG PAIP,CAT
Sat 21 Apr 2018 8:33 am
60 Views
2 tukang paip plumber 0176239476 azlan afik apartment sri tioman 2
Sat 16 Dec 2017 9:27 am
153 Views
2 PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 12:36 pm
55 Views
1 plumbing/tukang rumah
Wed 18 Jul 2018 12:51 pm
16 Views