Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE MPC4500


PHOTOCOPIER MACHINE MPC4500

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 4500 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 45 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 2300.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5364
Tue 20 Feb 2018 4:13 pm
113 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 BEST BUY MP5001 COPIER B/W MACHINE
Wed 07 Feb 2018 4:53 pm
165 Views
1 RICOH DIGITAL MPC4502 MACHINE COLOR PHOTOCOPIER
Tue 09 Jan 2018 4:43 pm
160 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MPC3502
Thu 19 Apr 2018 1:31 pm
82 Views
1 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP6001
Mon 21 May 2018 3:19 pm
46 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC5000
Mon 02 Apr 2018 2:28 pm
114 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MPC2800
Fri 30 Mar 2018 2:12 pm
91 Views
2 Best Item MP4000 b/w machine copier
Fri 12 Jan 2018 2:19 pm
138 Views
2 MP2352SP MACHINE COPIER B/W BEST BUY
Mon 22 Jan 2018 3:42 pm
121 Views
2 MP5001 COPIER MACHINE B/W
Fri 13 Apr 2018 1:51 pm
82 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 3:07 pm
172 Views