Adverts - PHOTOCOPY MACHINE MPC5502


PHOTOCOPY MACHINE MPC5502

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 5502 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 55 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 4000.00 ONLY !!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN SAHAJA*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5421
Fri 23 Feb 2018 11:30 am
111 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE MPC4000
Tue 27 Mar 2018 4:42 pm
87 Views
2 RICOH MACHINE PHOTOCOPIER MP4000B
Mon 26 Feb 2018 11:48 am
86 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE COPIER MPC5502
Tue 23 Jan 2018 3:53 pm
159 Views
2 TONER
Wed 20 Dec 2017 3:27 pm
276 Views
2 MACHINE COLOR PHOTOSTAT MPC4000 BEST PRICE
Tue 16 Jan 2018 12:10 pm
138 Views
2 BEST DEAL PRICE MACHINE COPIER B/W MP4001
Wed 07 Feb 2018 4:49 pm
136 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 30 Nov 2017 4:47 pm
185 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 08 Nov 2017 2:59 pm
181 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE AF3025
Thu 19 Apr 2018 1:40 pm
79 Views
2 MARKET SALE COPIER MACHINE MP4001 AT TIDY
Tue 30 Jan 2018 2:40 pm
130 Views