Adverts - PHOTOCOPY MACHINE MPC2800


PHOTOCOPY MACHINE MPC2800

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 2800 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 28 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 2150.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN SAHAJA*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5438
Fri 23 Feb 2018 11:52 am
123 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 12:03 pm
170 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC3002
Mon 23 Apr 2018 4:22 pm
69 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:35 pm
203 Views
2 BEST COLOR MACHINE PHOTOCOPIER MPC5000
Wed 24 Jan 2018 2:45 pm
125 Views
2 HOT ITEM MP2851 MACHINE COPIER B/W
Mon 29 Jan 2018 4:38 pm
160 Views
2 BEST PRICE MP4000B COPIER MACHINE B/W
Thu 25 Jan 2018 1:56 pm
134 Views
2 MARKET SSALE MP4001 MACHINE COPIER B/W
Mon 15 Jan 2018 2:51 pm
176 Views
2 RICOH MPC5501 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:22 pm
82 Views
2 MARKET SALE MACHINE COPIER B/W MP4000
Tue 23 Jan 2018 4:02 pm
132 Views
2 DIGITAL MACHINE COPIER MPC4000
Wed 28 Feb 2018 11:38 am
106 Views