Adverts - Pauzan plumbing renovation selangor


Pauzan plumbing renovation selangor

Popular Promotion

Description

PAUZAN SPECIALIS PAIP 0183238397. - Perkhidmatan . - Tukang paiping. - Tukang rumah dan cat. - Pasang tales dan tabletup. - plaster seiling dan wearing. - bumbung bocor dan tukar bumbung. - tandas dan zinky tersumbat. - pasang dan tukar freim pintu serta pintu. - buat tembok batu. HUBUNGI :: PAUZAN. TELPON. :: 0183238397. WATSAPP :: 0182252132.

More details

Name Description
Seller Type Others
Website
Motto Quotes Pauzan plumbing

Ad details

Ad ID : 5444
Selangor Selayang,Selangor, MALAYSIA - 68000
Sat 24 Feb 2018 2:24 pm
119 Views

Advertiser details

Mohd Nazrul (1)
0183238397
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 plumbing dan renovation 01112275338 azis aprtment sri tioman 1
Fri 14 Sep 2018 8:02 am
Views
2 azis tukang baiki paip sinki tandas tersumbat 01112275338 wangsa maju
Thu 19 Jul 2018 12:36 pm
63 Views
2 PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 12:36 pm
73 Views
2 plumbing dan renovation wangsa maju 0176239476 afik taman melati
Mon 13 Aug 2018 9:04 am
42 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 4:06 pm
113 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Sat 14 Apr 2018 4:55 pm
82 Views
2 tukang paip plumber azlan afik 0176239476 gombak setia
Sat 19 May 2018 11:18 pm
73 Views
2 azis tukang paip plumber 01112275338 taman melawati
Fri 27 Jul 2018 8:10 pm
34 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 20 Apr 2018 6:10 pm
80 Views
1 01139964496 MOHD.AZAM PAKAR BAIKI TANDAS SUMBAT KERAMAT
Fri 02 Mar 2018 8:03 pm
142 Views