Adverts - RICOH MACHINE PHOTOCOPIER MPC3300


RICOH MACHINE PHOTOCOPIER MPC3300

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 3300 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 33 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN / PRICE =RM 2300.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR / HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** *** PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN SAHAJA*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED / PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5461
Mon 26 Feb 2018 12:04 pm
116 Views

Advertiser details

tidy copier  (1521)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 digital machine photostat mpc4501a
Mon 05 Mar 2018 4:31 pm
115 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY MPC5502
Tue 27 Feb 2018 11:03 am
113 Views
2 BEST RICOH MACHINE COPIER MPC 4502
Thu 11 Oct 2018 10:18 am
Views
2 MPC3501 MACHINE PHOTOSTAT COLOR
Wed 21 Feb 2018 2:08 pm
103 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC5501
Mon 23 Apr 2018 4:23 pm
96 Views
2 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE AF3030
Tue 27 Mar 2018 4:21 pm
85 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MPC3501
Fri 30 Mar 2018 2:25 pm
97 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:13 pm
183 Views
2 RICOH MPC5503 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:08 pm
77 Views
2 DIGITAL COPIER COLOR MACHINE MPC3502
Wed 04 Apr 2018 4:39 pm
107 Views