Adverts - Pekerja Lelaki Tempatan Diperlukan


Pekerja Lelaki Tempatan Diperlukan

Popular

Description

Pihak kami memerlukan pekerja lelaki tempatan untuk bekerja di bengkel kabinet dapur kaca dan aluminium di Puchong, Selangor. Ada OT, ada kenaikan gaji, ada tempat tinggal. Kekosongan adalah TERHAD. Hubungi 0108691969 SEGERA!

More details

Name Description
Website

Ad details

Ad ID : 5631
Mon 05 Mar 2018 10:15 am
189 Views

Advertiser details

Deenz Work (1)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

URGENT: Guru TASKA di perlukan segera di Bandar Saujana Putra
Tue 13 Mar 2018 1:51 pm
151 Views
Plating Technician
Thu 06 Sep 2018 2:40 pm
Views
Part time job
Wed 02 May 2018 9:55 pm
105 Views
TELEFON BIMBIT ANDA BOLEH JANA DUIT! LETS GRAB YTHIS OFFER NOW !
Sun 15 Jul 2018 11:10 pm
41 Views
1 Jawatan Kosong Operator
Sun 12 Nov 2017 10:19 pm
242 Views
2 KERJA SAMBILAN DI RUMAH
Sat 10 Feb 2018 10:13 am
211 Views
1 Telefon bimbit anda boleh jana duit!
Thu 31 May 2018 10:47 am
80 Views
1 buat duit di rumah
Thu 25 Jan 2018 10:38 pm
213 Views
1 Business part time % full time wanted
Fri 23 Mar 2018 8:15 pm
245 Views
2 Mudah Online
Wed 01 Nov 2017 5:31 am
260 Views