Adverts - Digital machine photostat mpc3501


Digital machine photostat mpc3501

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 3501 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 35 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 2600.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5647
Mon 05 Mar 2018 4:36 pm
124 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 28 Nov 2017 4:27 pm
173 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:49 pm
206 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC4502
Mon 02 Apr 2018 2:21 pm
107 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:16 pm
188 Views
2 RICOH MACHINE PHOTOCOPIER MP5001
Mon 26 Feb 2018 11:52 am
107 Views
2 BEST ITEM MP4000B MACHINE COPIER B/W
Wed 24 Jan 2018 2:50 pm
129 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY MPC5502
Tue 27 Feb 2018 11:03 am
99 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:48 pm
173 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 4:53 pm
174 Views
1 RICOH MP2510 MACHINE B/W COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:50 pm
70 Views