Adverts - Digital machine photostat mp2352sp


Digital machine photostat mp2352sp

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MP2352SP KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 23 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 2800.00 ONLY !!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5653
Mon 05 Mar 2018 4:45 pm
156 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 TONER FOR SALES
Wed 20 Dec 2017 3:06 pm
247 Views
2 TONER COLOR 1SET(COMPACT)
Mon 26 Feb 2018 11:55 am
134 Views
2 RICOH MPC4502 COPIER MACHINE COLOR BEST BUY
Tue 06 Feb 2018 2:57 pm
170 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE MPC2800
Tue 20 Feb 2018 3:55 pm
129 Views
Pendapat lumayan dari pelbagai kaedah!!
Sun 14 Jan 2018 5:38 pm
147 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 12:04 pm
182 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:20 pm
177 Views
2 RICOH MP5002 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:10 pm
85 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:49 pm
223 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 3:56 pm
173 Views