Adverts - An Najah Homestay Pantai Puteri ,Melaka dgn private swimming pool


An Najah Homestay Pantai Puteri ,Melaka dgn private swimming pool

Popular Rent

Description

An Najah Homestay Pantai Puteri,Tg.Kling,Melaka ..:- > 2 unit = 2 bilik ( For Muslim ONLY) > Private swimming pool. > Sesuai untuk Family Day > Selesa ..Ada dapur untuk memasak/BBQ > Private parking yang luas. > Kemudahan fridge, dapur, alatan masak, rice cooker. > Kawasan kampung yg tenang. > Bilik Utama ( Air Cond ). > 3 minit ke Pantai Puteri > 25 minit ke bandar Melaka ( A Famosa, Bandar Hilir, River Cruise ) > 20 minit ke Zoo Melaka, Mini Malaysia. > Berminat boleh WHATSAPP: PN.SITI 011-11112668 > RM190 1MLM PER UNIT.

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website
Motto Quotes 190 1mlm

Ad details

Ad ID : 5674
Lot 150, Batu 7 1/2, Bukit Darat, Tanjong Kling,Melaka.,Melaka, MALAYSIA - 76400
Wed 07 Mar 2018 4:32 pm
477 Views

Advertiser details

Siti Fatimah (2)
011-11112668
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 Putree's Homestay Jitra
Thu 11 Oct 2018 4:36 pm
Views
Homestay Jitra
Wed 17 Oct 2018 12:56 pm
Views
1 Kondo Indah Alam utk disewa
Wed 23 May 2018 3:33 pm
64 Views
1 Homestay Jitra
Tue 16 Oct 2018 11:14 pm
Views
1 Homestay Jitra
Thu 18 Oct 2018 9:58 pm
Views
1 Homestay Jitra
Sat 13 Oct 2018 12:13 pm
Views
2 Homestay Jitra
Sun 14 Oct 2018 9:34 pm
Views
1 Rumah Sewa
Wed 29 Nov 2017 1:23 pm
285 Views
2 House for rent
Fri 28 Sep 2018 7:46 pm
22 Views
1 Rumah sewa
Thu 08 Mar 2018 12:37 pm
235 Views