Adverts - Plumber renovation Kuala lumpur


Plumber renovation Kuala lumpur

Popular Urgent

Description

PLUMBER RENOVATION MOHD NAZRUL 0183238397. :::PERKHIDMATAN KAMI::: = Ubahsuai Rumah Pejabat. = Mengecat Rumah Pejabat. = Plumbing (kerja kerja paip). = Memasang Semua Jenis Tale. = Menukar Atap dan Bumbung. = Baiki Atap dan Bumbung bocor. = Baiki Tandas & Zinky Tersumbat. = Plaster Seiling Wearing. = Membuat TableTop Batu. = Membuat kabinet Kayu. = Membina Pagar Batu. = Memperbaiki Rumah Yg Creak. = Menukar Friem Pintu & Tingkap. = Pasang Pintu dan Tinkap. = Tempahan Grill Besi . = Kerja Kerja Binaan. INGIN KETERANGAN LANJUT. HUBUNGI ::: MOHD NAZRUL. Telpon. ::: 0183238397. WATSAPP. ::: 0182252132. FREE. ======= TRANSPORT

More details

Ad details

Ad ID : 5792
Cheras,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 52100
Sun 25 Mar 2018 5:49 pm
110 Views

Advertiser details

Mohd Nazrul (11)
0183238397
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 tukang paip plumber 0176239476 azlan afik Desa View Towers Jalan 1/4a Taman Desa Melawati
Sat 13 Oct 2018 10:26 pm
Views
1 azis plumbing dan renovation 01112275338 area wangsa maju
Sun 22 Apr 2018 1:17 pm
112 Views
2 tukang paip plumber taman permata 0176239476 azlan afik
Mon 09 Jul 2018 1:30 am
52 Views
1 plumbing dan renovation  01112275338 azis keramat
Sat 13 Jan 2018 10:43 pm
155 Views
1 plumbing dan renovation 01112275338 azis taman bunga raya
Fri 14 Sep 2018 8:12 am
18 Views
2 Tukang paip dan perbaiki bumbung bocor hapiq zam 01112142099
Sun 30 Sep 2018 10:07 pm
11 Views
Plumber services renovation puncak jalil
Fri 04 May 2018 2:14 pm
93 Views
1 tukang baiki paip sinki tandas tersumbat 01112275338 azis Seksyen 5 Wangsa Maju
Thu 04 Oct 2018 9:41 pm
Views
2 azis baiki paip singki tandas stop kok rosak 01112275338 wangsa maju
Sun 04 Mar 2018 10:55 am
159 Views
1 Datuk Keramat renovation dan plumbing 0172960959
Sat 28 Oct 2017 10:51 pm
281 Views