Adverts - Plumber renovation selangor


Plumber renovation selangor

Popular Urgent

Description

PLUMBER RENOVATION MOHD NAZRUL 0183238397. :::PERKHIDMATAN KAMI::: = Ubahsuai Rumah Pejabat. = Mengecat Rumah Pejabat. = Plumbing (kerja kerja paip). = Memasang Semua Jenis Tale. = Menukar Atap dan Bumbung. = Baiki Atap dan Bumbung bocor. = Baiki Tandas & Zinky Tersumbat. = Plaster Seiling Wearing. = Membuat TableTop Batu. = Membuat kabinet Kayu. = Membina Pagar Batu. = Memperbaiki Rumah Yg Creak. = Menukar Friem Pintu & Tingkap. = Pasang Pintu dan Tinkap. = Tempahan Grill Besi . = Kerja Kerja Binaan. INGIN KETERANGAN LANJUT. HUBUNGI ::: MOHD NAZRUL. Telpon. ::: 0183238397. WATSAPP. ::: 0182252132. FREE. ======= TRANSPORT

More details

Ad details

Ad ID : 5793
Sun 25 Mar 2018 5:51 pm
72 Views

Advertiser details

Mohd Nazrul (11)
0183238397
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik taman melawati
Sat 18 Nov 2017 4:24 pm
207 Views
1 0173541042 TUKANG PAIP WANGSA MAJU
Tue 16 Jan 2018 12:28 am
148 Views
2 tukang paip plumber taman permata 0176239476 azlan afik
Mon 09 Jul 2018 1:30 am
10 Views
2 azlan afik renovation & plumbing 0176239476 jalan taman melawati
Sun 18 Mar 2018 11:29 pm
82 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 20 Apr 2018 6:10 pm
46 Views
2 MUSA TUKANG PAIP,CAT
Sat 21 Apr 2018 8:33 am
45 Views
1 zul tukang cat baiki bumbung bocor/plumber dan wiring 0177652602 taman melawati
Fri 13 Apr 2018 8:59 am
49 Views
1 Mhd yusof renovation 0183201954
Mon 08 Jan 2018 12:52 pm
135 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 3:41 pm
56 Views
2 WANGSA MAJUPLUMBER 0173541042
Mon 15 Jan 2018 5:48 am
126 Views