Adverts - PHOTOCOPY MACHINE MPC3001


PHOTOCOPY MACHINE MPC3001

Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 3001 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 30 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 2500.00 ONLY!!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 5925
Mon 02 Apr 2018 2:30 pm
38 Views

Advertiser details

tidy copier  (1411)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 MACHINE COPIER MP4000 HOT ITEM FOR SLAE
Mon 15 Jan 2018 2:54 pm
102 Views
2 MACHINE PHOTOSTAT MP5001
Thu 22 Feb 2018 12:45 pm
90 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:42 pm
128 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 3:42 pm
125 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY MPC5501
Tue 27 Feb 2018 10:59 am
71 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:56 pm
196 Views
2 BEST B/W MACHINE COPIER MP4001 AT TIDY
Mon 29 Jan 2018 4:49 pm
93 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE MP3351
Tue 20 Feb 2018 4:11 pm
82 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MP2352SP
Fri 30 Mar 2018 2:29 pm
58 Views
2 BEST VALUE MACHINE MP4001
Mon 22 Jan 2018 3:47 pm
79 Views