Adverts - MUSA TUKANG RUMAH CHERAS


MUSA TUKANG RUMAH CHERAS

Popular Sale

Description

Perkhidmatan kami BINA Membina rumah dan pejabat Membina porch dan bumbung Membina store dan tembok Menambah tingkat rumah UBAHSUAI Bilik air dan bilik tidur Ruang tamu dan dapur Tabletop dan store Bumbung dan ceiling MEMBAIKI Atap dan bumbung Slab leaking dan balkoni Tanki bocor dan paip bocor Tandas tersumbat dan sinki Tekanan air rendah Ceiling rosak Cat rosak Wiring dan paiping Tanki overflow Tiles rosak dan tingkap or pintu KERJA-KERJA LAIN Mengecat dan pasang tile Pasang partation dan ceiling Baiki rabung rosak dan atap Pasang grille dan owning Tebang pokok dan kerja lain nya Sila HUBUNGI:(MUSA)Whatsapp 0172664319/ 0133007880 Selangor&kuala lumpur saha

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 6041
CHERAS,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 56100
Wed 11 Apr 2018 8:29 pm
65 Views

Advertiser details

mhd musa  (27)
0172664319
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 Plumber services kota damansara
Thu 26 Apr 2018 3:40 pm
53 Views
1 subang bestari plumber 0123487300 aziz
Mon 08 Jan 2018 8:58 am
138 Views
2 017 354 1042 TUKANG PAIP PLUMBER AREA TAMAN MELAWATI
Fri 26 Jan 2018 11:45 pm
104 Views
1 Repair rumah dan paip bandar tun razak
Wed 07 Mar 2018 3:37 pm
106 Views
1 tukang paip plumber 01112275338 azis taman permata
Fri 29 Jun 2018 9:34 pm
18 Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 TAMAN SRI GOMBAK
Tue 17 Oct 2017 11:08 pm
190 Views
1 Plumber service bandar tun hussein onn
Fri 20 Apr 2018 5:36 pm
37 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Sat 14 Apr 2018 4:55 pm
60 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 3:48 pm
43 Views
1 Plumber services renovation cheras perdana
Fri 20 Apr 2018 5:40 pm
45 Views