Adverts - Repair Autogate


Repair Autogate

Popular Sale

Description

Kami syarikat bumiputera menjalankan perkhidmatan repair semua jenis Autogate underground Swing atau sliding Kami juga menawarkan perkhidmatan pemasangan Autogate System termasuk 1 set stainless steel arm 1 set remote control (1reciever dan 3 transmitter) 1 whether proof pvcbox 1 control panel pcb 1 set push button 1 unit backup battery 12v 7.2aH 6 bulan warranty Duplicate remote transmitter Tukar reciever Tukar board Tukar rubber stopper Tukar Arm Tukar Gearmotor Untuk kawasan Bandar Baru Bangi Kajang Serdang Seri Kembangan Cheras Alam Damai Hulu langat Mahkota Cheras Sg Long dan kawasan yang berhampiran Berkhidmat untuk Ummah

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website Repair Autogate
Motto Quotes Pakar Autogate

Ad details

Ad ID : 6043
Bangi,Selangor, MALAYSIA - 43300
Wed 11 Apr 2018 9:26 pm
101 Views

Advertiser details

Muhamad (2)
0102205747
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 Wan RENOVATION DAN PLUMBING SERVICE
Tue 24 Apr 2018 8:30 pm
110 Views
2 Khidmat ubahsuai dan bina rumah
Sun 31 Dec 2017 7:13 pm
172 Views
1 tukang paip plumber 01112275338 lembah keramat
Fri 29 Jun 2018 9:38 pm
52 Views
2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik sri keramat
Tue 26 Dec 2017 10:57 am
225 Views
2 azis tukang baiki paip sinki tandas tersumbat 01112275338 taman melati
Mon 16 Jul 2018 8:47 am
49 Views
2 azlan afik renovation & plumbing 0176239476 wangsa maju
Sun 18 Mar 2018 11:24 pm
125 Views
1 plumbing dan renovation 0176239476 azlan afik jalan wangsa ceria
Thu 20 Sep 2018 8:58 am
Views
1 01139964496 MOHD.AZAM TUKANG PASANG TILLES/MOZEX KERAMAT
Fri 02 Mar 2018 7:52 pm
109 Views
2 azis plumbing dan renovation 01112275338 desa melawati
Sun 29 Jul 2018 12:07 am
31 Views
1 01139964496 MOHD.AZAM TUKANG RUMAH CHERAS
Mon 02 Apr 2018 11:50 pm
101 Views