Adverts - MUSA PLUMBING&RENOVATION CHERAS


MUSA PLUMBING&RENOVATION CHERAS

Sale

Description

Perkhidmatan kami BINA Membina rumah dan pejabat Membina porch dan bumbung Membina store dan tembok Menambah tingkat rumah UBAHSUAI Bilik air dan bilik tidur Ruang tamu dan dapur Tabletop dan store Bumbung dan ceiling MEMBAIKI Atap dan bumbung Slab leaking dan balkoni Tanki bocor dan paip bocor Tandas tersumbat dan sinki Tekanan air rendah Ceiling rosak Cat rosak Wiring dan paiping Tanki overflow Tiles rosak dan tingkap or pintu KERJA-KERJA LAIN Mengecat dan pasang tile Pasang partation dan ceiling Baiki rabung rosak dan atap Pasang grille dan owning Tebang pokok dan kerja lain nya Sila HUBUNGI:(MUSA)Whatsapp 0172664319/ 0133007880 Selangor&kuala lumpur saha

More details

Name Description
Seller Type Others
Website

Ad details

Ad ID : 6054
CHERAS,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 56100
Fri 13 Apr 2018 12:28 pm
23 Views

Advertiser details

mhd musa  (25)
0172664319
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Renovation rumah dan plumbing area Ampang Jaya 0172960959
Wed 28 Feb 2018 5:26 pm
53 Views
2 azlan afik renovation & plumbing 0176239476 taman melati
Sun 18 Mar 2018 11:28 pm
63 Views
2 Wan RENOVATION DAN PLUMBING SERVICE
Tue 24 Apr 2018 8:30 pm
20 Views
2 01139964496 MOHD.AZAM TUKANG RUMAH AMPANG
Fri 02 Mar 2018 1:40 am
73 Views
2 Khidmat Bina Rumah
Sat 03 Feb 2018 12:29 pm
106 Views
1 012 275 2261 TUKANG CAT DAN TUKANG RUMAH TMN MINANG
Sat 25 Nov 2017 7:52 pm
179 Views
1 0105175503 tukang repair bumbung bocor, renovation, wangsa maju
Mon 09 Oct 2017 5:36 am
171 Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 Batu Caves
Thu 19 Oct 2017 7:49 pm
146 Views
1 Renovation dan plumber wiring 0193602794 shah alam
Wed 11 Oct 2017 1:28 pm
205 Views
1 0173125561 fazlee tukang paip setiawangsa
Mon 13 Nov 2017 4:43 pm
123 Views