Adverts - PLUMBING&RENOVATION


PLUMBING&RENOVATION

Sale

Description

Perkhidmatan kami BINA Membina rumah dan pejabat Membina porch dan bumbung Membina store dan tembok Menambah tingkat rumah UBAHSUAI Bilik air dan bilik tidur Ruang tamu dan dapur Tabletop dan store Bumbung dan ceiling MEMBAIKI Atap dan bumbung Slab leaking dan balkoni Tanki bocor dan paip bocor Tandas tersumbat dan sinki Tekanan air rendah Ceiling rosak Cat rosak Wiring dan paiping Tanki overflow Tiles rosak dan tingkap or pintu KERJA-KERJA LAIN Mengecat dan pasang tile Pasang partation dan ceiling Baiki rabung rosak dan atap Pasang grille dan owning Tebang pokok dan kerja lain nya Sila HUBUNGI:(MUSA)Whatsapp 0172664319/ 0133007880 Selangor&kuala lumpur saha

More details

Name Description
Seller Type Others
Website

Ad details

Ad ID : 6056
SRI HARTAMAS,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 50480
Fri 13 Apr 2018 12:38 pm
34 Views

Advertiser details

mhd musa  (27)
0172664319
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 WANGSA MAJU   TUKANG PAIP PLUMBER 017-354-1042
Tue 23 Jan 2018 1:11 am
100 Views
2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik gombak
Tue 26 Dec 2017 10:55 am
176 Views
1 mohd wafi tukang paip plumber renovation wiring 0193602794 kemensah heights
Fri 22 Jun 2018 8:40 am
19 Views
1 plumbing dan renovation bdr baru selayang
Mon 29 Jan 2018 8:58 pm
133 Views
2 WANGSA MAJUPLUMBER 0173541042
Mon 15 Jan 2018 5:48 am
127 Views
1 012 275 2261 HANIF TUKANG BAIKI BUMBUNG BOCOR /TUKANG CAT USJ
Fri 24 Nov 2017 7:57 am
153 Views
1 Plumber services renovation cheras perdana
Fri 20 Apr 2018 5:40 pm
45 Views
1 TAMAN MELATI  TUKANG PAIP PLUMBER 017-354-1042
Fri 19 Jan 2018 1:58 am
97 Views
2 tukang paip plumber gombak setia 0176239476 azlan afik
Mon 09 Jul 2018 1:41 am
15 Views
2 Khidmat Bina Rumah
Thu 07 Dec 2017 12:43 pm
269 Views