Adverts - MUSA PLUMBING&RENOVATION


MUSA PLUMBING&RENOVATION

Popular Sale

Description

Perkhidmatan kami BINA Membina rumah dan pejabat Membina porch dan bumbung Membina store dan tembok Menambah tingkat rumah UBAHSUAI Bilik air dan bilik tidur Ruang tamu dan dapur Tabletop dan store Bumbung dan ceiling MEMBAIKI Atap dan bumbung Slab leaking dan balkoni Tanki bocor dan paip bocor Tandas tersumbat dan sinki Tekanan air rendah Ceiling rosak Cat rosak Wiring dan paiping Tanki overflow Tiles rosak dan tingkap or pintu KERJA-KERJA LAIN Mengecat dan pasang tile Pasang partation dan ceiling Baiki rabung rosak dan atap Pasang grille dan owning Tebang pokok dan kerja lain nya Sila HUBUNGI:(MUSA)Whatsapp 0172664319/ 0133007880 Selangor&kuala lumpur saha

More details

Name Description
Seller Type Others
Website
Motto Quotes 00

Ad details

Ad ID : 6091
keramat,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 54000
Fri 13 Apr 2018 7:47 pm
90 Views

Advertiser details

mhd musa  (27)
0172664319
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 Khidmat Bina Rumah
Sat 03 Feb 2018 12:29 pm
151 Views
2 azis tukang baiki paip sinki tandas tersumbat 01112275338 taman melati
Mon 16 Jul 2018 8:47 am
24 Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 TAMAN SELASEH,GOMBAK
Tue 17 Oct 2017 11:04 pm
195 Views
1 0105175503 tukang repair bumbung bocor, renovation, wangsa maju
Mon 09 Oct 2017 5:36 am
223 Views
1 tukang paip plumber lembah keramat 01112275338 azis
Mon 02 Jul 2018 9:09 pm
34 Views
2 Khidmat Ubahsuai Rumah
Tue 31 Oct 2017 11:30 am
235 Views
2 0173125561 fazlee plumbing tukang paip setapak
Mon 13 Nov 2017 4:41 pm
172 Views
1 Tukang cat rumah Datuk Keramat 0172960959
Wed 28 Feb 2018 5:23 pm
92 Views
2 Pakej Bina Rumah
Mon 12 Mar 2018 12:03 pm
144 Views
1 plumbing dan renovation 0176239476 azlan afik batu caves
Sun 29 Jul 2018 11:25 am
16 Views