Adverts - MPC5502 PHOTOCOPIER MACHINE


MPC5502 PHOTOCOPIER MACHINE

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MPC 5502 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 55 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 4000.00 ONLY !!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** C.O.D DEPENDS ON PLACE *** *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN SAHAJA*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 6129
Tue 17 Apr 2018 4:20 pm
67 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 DIGITAL MACHINE COLOR COPIER MPC5502
Mon 15 Jan 2018 2:43 pm
133 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY MP2851
Tue 27 Feb 2018 11:15 am
97 Views
2 MPC2800 COLOR MACHINE COPIER BEST BUY
Fri 02 Feb 2018 3:04 pm
171 Views
2 RICOH MACHINE COPIER COLOR MPC5501
Thu 01 Mar 2018 11:08 am
122 Views
2 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP4000
Mon 21 May 2018 3:45 pm
69 Views
2 BEST BUY MP5001 PHOTOSTAT MACHINE B/W
Tue 30 Jan 2018 2:44 pm
155 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 3:51 pm
181 Views
2 BEST PRICE MPC2800 MACHINE COLOR PHOTOCOPIER
Wed 17 Jan 2018 12:07 pm
177 Views
1 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MP2510
Wed 25 Apr 2018 3:09 pm
73 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP5002
Mon 26 Mar 2018 2:27 pm
96 Views