Adverts - PINJAMAN PASTI LULUS - 0183792278 (NUR)


PINJAMAN PASTI LULUS - 0183792278 (NUR)

Popular Limited offer

Description

Assalamualaikum & salam Jumaat :) hari ini kita ade promosi pakej baik punya khas untuk anda yang bekerja di lokasi KL & Selangor! BLACKLIST/ CCRIS/ CTOS layak memhohon! Syarat kelayakan : - Berjawatan Tetap/ Kontrak - Gaji Autokredit - Bergaji bersih 1k ke atas Semak Kelayakan anda sekarang! Direct wasap dokumen anda : - 3 Bulan Slip Gaji Terkini - 3 Bulan Penyata Bank Terkini - Surat Pengesahan/ Kontrak - Penyata KWSP - Bil Utiliti Berminat boleh call - 0183792278/ Direct Wasap tekan link bawah! http://www.wasap.my/6018379278

More details

Name Description
Seller Type Agent
Website http://loansegera.website2.me
Motto Quotes lulus segera

Ad details

Ad ID : 6246
No.17-3 JALAN PJS 11/28B, ,Selangor, MALAYSIA - 47500
Fri 20 Apr 2018 1:13 pm
102 Views

Advertiser details

nur (4)
0183792278
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 PROMOSI 90 HARI TANPA FAEDAH!
Tue 26 Dec 2017 5:14 pm
197 Views
1 pinjaman peribadi semua sektor pekerjaan
Tue 17 Oct 2017 4:29 pm
264 Views
1 BANTUAN KEPADA MASALAH KEWANGAN
Tue 06 Feb 2018 1:08 pm
163 Views
1 CLICK HERE TO GET INSTANT APPROVE LOAN OFFER
Mon 15 Jan 2018 1:38 pm
224 Views
1 PINJAMAN PERIBADI
Sat 31 Mar 2018 11:06 am
186 Views
1 PINJAMAN PASTI LULUS - 0183792278 (NUR)
Fri 20 Apr 2018 1:13 pm
103 Views
1 TERDESAK DUIT? PINJAMAN SEGERA CALL SERENA 017-3196300
Sat 04 Nov 2017 6:53 pm
299 Views
1 PINJAMAN WANG PERIBADI
Thu 12 Jul 2018 9:17 am
39 Views
1 Get Instant Cash Loan From Trusted Money Lender!
Tue 27 Feb 2018 11:42 pm
339 Views
2 Pinjaman Peribadi Berlesen Cheras-Bandar Sri Permaisuri-Kuala Lumpur 016-908 9339 (Whatsapp-Sms-Call)
Mon 20 Nov 2017 12:03 pm
296 Views