Adverts - PINJAMAN PASTI LULUS - 0183792278 (NUR)


PINJAMAN PASTI LULUS - 0183792278 (NUR)

Popular Limited offer

Description

Assalamualaikum & salam Jumaat :) hari ini kita ade promosi pakej baik punya khas untuk anda yang bekerja di lokasi KL & Selangor! BLACKLIST/ CCRIS/ CTOS layak memhohon! Syarat kelayakan : - Berjawatan Tetap/ Kontrak - Gaji Autokredit - Bergaji bersih 1k ke atas Semak Kelayakan anda sekarang! Direct wasap dokumen anda : - 3 Bulan Slip Gaji Terkini - 3 Bulan Penyata Bank Terkini - Surat Pengesahan/ Kontrak - Penyata KWSP - Bil Utiliti Berminat boleh call - 0183792278/ Direct Wasap tekan link bawah! http://www.wasap.my/6018379278

More details

Name Description
Seller Type Agent
Website http://loansegera.website2.me
Motto Quotes lulus segera

Ad details

Ad ID : 6246
No.17-3 JALAN PJS 11/28B, ,Selangor, MALAYSIA - 47500
Fri 20 Apr 2018 1:13 pm
53 Views

Advertiser details

nur (4)
0183792278
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

Loan untuk warga JOHOR BAHRU
Mon 22 Jan 2018 2:59 pm
151 Views
1 LOAN OFFER APPROVED IN 60MINS !!
Sat 04 Nov 2017 11:36 am
224 Views
1 Enjoy a hassle-free Personal Loan to suit any kind of Financial need Apply Now!
Mon 09 Jul 2018 9:19 pm
17 Views
1 EASY LOAN 100%
Fri 12 Jan 2018 11:53 am
159 Views
1 PINJAMAN TULUS DARI BANK & KOPERASI TERPILIH (01163259913)
Sat 19 May 2018 6:24 pm
35 Views
1 URGENT LOAN  OFFER AT 3%  INTEREST RATE
Thu 04 Jan 2018 1:40 pm
335 Views
1 Pinjaman Peribadi Mudah Telus
Fri 03 Nov 2017 1:04 pm
259 Views
1 TAWARAN PINJAMAN URGENT
Thu 09 Nov 2017 1:52 pm
161 Views
1 DO YOU NEED A LOAN
Fri 13 Apr 2018 8:47 pm
76 Views
1 PINJAMAN PERIBADI PAHANG
Mon 12 Feb 2018 2:04 pm
135 Views