Adverts - MUSA PLUMBING&RENOVATION


MUSA PLUMBING&RENOVATION

Popular Sale

Description

Perkhidmatan kami BINA Membina rumah dan pejabat Membina porch dan bumbung Membina store dan tembok Menambah tingkat rumah UBAHSUAI Bilik air dan bilik tidur Ruang tamu dan dapur Tabletop dan store Bumbung dan ceiling MEMBAIKI Atap dan bumbung Slab leaking dan balkoni Tanki bocor dan paip bocor Tandas tersumbat dan sinki Tekanan air rendah Ceiling rosak Cat rosak Wiring dan paiping Tanki overflow Tiles rosak dan tingkap or pintu KERJA-KERJA LAIN Mengecat dan pasang tile Pasang partation dan ceiling Baiki rabung rosak dan atap Pasang grille dan owning Tebang pokok dan kerja lain nya Sila HUBUNGI:(MUSA)Whatsapp 0172664319/ 0133007880 Selangor&kuala lumpur saha

More details

Name Description
Seller Type Others
Website
Motto Quotes 00

Ad details

Ad ID : 6287
kepong,Selangor, MALAYSIA - 52100
Fri 20 Apr 2018 6:10 pm
82 Views

Advertiser details

mhd musa  (27)
0172664319
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 Taman danau kota  tukang paip plumber renovation wiring 0193602794
Wed 11 Oct 2017 1:25 pm
265 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 3:41 pm
100 Views
1 PLUMBER/ TUKANG PAIP kuantan 0176961128
Mon 12 Mar 2018 8:39 am
374 Views
1 plumbing dan renovation 0176239476 azlan taman wangsa jaya
Tue 11 Sep 2018 8:38 pm
Views
2 Plumber renovation area kuala lumpur
Wed 28 Mar 2018 12:18 pm
128 Views
1 tukang paip plumber 01112275338 azis wangsa maju
Sun 02 Sep 2018 7:43 am
31 Views
1 tukang paip plumber 01112275338 azis taman sri rampai
Mon 03 Sep 2018 11:09 pm
Views
1 plumbing dan renovation 01112275338 azis taman megan setapak
Sun 09 Sep 2018 8:47 am
Views
2 plumbing dan renovation 0176239476 afik gombak setia
Mon 13 Aug 2018 9:10 am
29 Views
1 012 275 2261 PLUMBER & TUKANG PAIP AU5 KERAMAT
Sun 19 Aug 2018 6:02 pm
23 Views